Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Valmierā viesosies Latvijas 90. gadadienas svētku telts

2008-08-07

Valmiera, 7. augusts. 9.augustā Valmieras pilsētas svētkos viesosies Latvijas 90. gadadienas informatīvā svētku telts. Tas būs jau otrais telts pieturas punkts, kurā ikviens var iegūt informāciju par jubilejas pasākumiem, līdzdarboties dažādās radošās aktivitātes un veidot Latvijas jubilejas kūku recepšu krājumu.

Rosība teltī sāksies plkst. 10.00, kad notiks gaismas lukturīšu veidošana, kas būs kā simboliska gatavošanās Latvijas 90. dzimšanas dienas akcijai „GAISMAS TILTI”. Tāpat teltī būs apskatāma jau gatavu, vienkārši pašdarinātu lukturīšu izstāde, kurā varēs smelties praktiskas idejas sava gaismas lukturīša darināšanai.

Savas zināšanas par Latviju telts viesi varēs pārbaudīt populārās radio spēles „Lieliskais Piecinieks” un TV šova „Prāta Banka” redaktora Ivo Krumholca āķīgo jautājumu viktorīnā. Savukārt Latvijas Institūts piedāvās izspēlēt aizraujošo spēli „Latvija”, kur balvā varēs iegūt svētku suvenīru komplektu. Tāpat ikvienam būs iespēja uz savas auduma somas un apģērba uzdrukāt Latvijas 90. gadadienas svētku logotipu, vai arī saņemt to kā hennas tetovējumu.

Teltī mīļi gaidīti arī mazie apmeklētāji, kuri dāvanā saņems svētku balonus, kā arī varēs uzdāvināt savu zīmējumu Latvijai, kas vēlāk tiks publicēts Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv. Visi zīmētāji tiks apbalvoti ar Latvijas jubilejas suvenīriem, taču uzcītīgākajiem būs iespēja tikt pie svētku logotipa ilustrācijas uz sejas.

Latvijas 90. gadadienas svētku informatīvo telti varēs apmeklēt arī citās Latvijas pilsētās. 16. augustā tā ceļos uz Rīgas pilsētas svētkiem, bet 22. augustā - uz Daugavpili.

Ikviens Valmieras pilsētas svētku viesis tiek mīļi aicināts apmeklēt Latvijas jubilejas telti un neaizmirst iesniegt savu mīļāko svētku tortes recepti!
Uz tikšanos!

 

Pēdējās ziņas

2008-08-06 Starptautiskajā lidostā "Rīga" pieejams jauns pakalpojums – "vakara reģistrācija"
2008-08-05 Apbalvo raksturīgākos un populārākos Ventspils suvenīrus
2008-08-05 Izdoti divi jauni tūrisma informācijas materiāli par Jūrmalu
2008-08-05 Jūrmalas pilsētas dome atbalsta valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa "Ķemeru kūrorts" atjaunošanu
2008-08-05 Jūrmalā notika pirmā biedrības "Latvijas kūrortpilsētu asociācija" sēde
2008-08-05 Sakarā ar ātrumlaivu sacensībām slēgs satiksmi Daugavā starp Salu tiltu un Vanšu tiltu
2008-08-04 Darbosies akcijas "Gaismas tilti" lukturīšu darbnīca
2008-08-04 SVA jaunākā informācija par ūdens kvalitāti peldvietās
2008-08-01 TALLINK kruīza prāmis M/S FESTIVAL maršrutā Rīga-Stokholma sāks kursēt 2.augustā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski