Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izdoti divi jauni tūrisma informācijas materiāli par Jūrmalu

2008-08-05

Jūrmala, 5. augusts. Rūpējoties par pilsētas viesu ērtībām, ir izdoti divi jauni tūrisma informatīvie izdevumi – tūrisma ceļvedis par Jūrmalu zviedru valodā prāmju „Tallink” pasažieriem un tūrisma brošūra „Welcome Jūrmala” četrās valodās.

Jūrmalas pilsētas domes izdotais tūrisma ceļvedis zviedru valodā par Jūrmalu 13 000 lielā tirāžā tiek izplatīts pilsētas viesiem no Skandināvijas valstīm prāmju „Tallink” braucienos maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga. Tūrisma ceļvedī ir iekļauta galvenā informācija par pilsētu – pilsētas karte, pludmale, SPA un kūrortārstniecības procedūru piedāvājums, koka arhitektūra, galvenie apskates objekti, kā arī vispārēja informācija par notiekošajiem kultūras un sporta pasākumiem pilsētā, izklaides un aktīvās atpūtas iespējas, kā arī informācija kā nokļūt uz kūrortpilsētu. Ceļveža formāts ir ērts un parocīgs prāmju pasažieriem, līdz ar to ļoti viegli izmantojams, lai iegūtu galveno informāciju par pilsētu un, lai vieglāk izvēlētos sev piemērotāko atpūtas veidu mūsu pilsētā.

„Zviedrija ir nozīmīgs tūrisma tirgus Jūrmalas kūrortpilsētai, kas sastāda 3% kopējā tūristu skaita, ar pieaugumu par 27% jau šī gada pirmajā ceturksnī, tādēļ papildus Jūrmalas pilsētas domes ikgadēji izdotajai brošūrai „Jūrmala” zviedru valodā, katru gadu tiek izdots arī īpašs izdevums, kas tiek izplatīts uz „Tallink” prāmju līnijām. Prāmju pasažieri ir iecienījuši apmeklēt Jūrmalas kūrortpilsētu, lai baudītu kūrortaārstniecības un Spa procedūras, apmeklētu koncertus, pastaigātos pa pludmali un papusdienotu kādā no Jūrmalas restorāniem”, informē Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Aigars Tampe.
 
Ceļvedis tiek izplatīts tieši uz „Tallink” prāmjiem, lai tādējādi veicinātu iepazīt mūsu pilsētu sava ceļojuma laikā, un mudinātu ārvalstu viesus atgriezties Jūrmalā jau uz ilgāku laiku, lai šeit pavadītu savu atvaļinājumu.

Īpašais vasaras izdevums „Welcome Jūrmala” tiek izdots sadarbībā ar SIA „Welcome LV” un tajā ir pieejama informācija par pilsētu – naktsmītnēm, ēdināšanu, izklaidēm, apskates vietām, notikumu kalendāru un aktīvās atpūtas iespējām vasarā u.c. Ceļvedis izdots 4 valodās vienkopus – angļu, vācu, krievu un somu, kuras ir vienas no pieprasītākajām valodām ārvalstu viesu vidū Jūrmalā.

Jaunais „Welcome Jūrmala” ceļvedis pieejams Jūrmalas tūrisma informācijas centrā Lienes ielā 5, Majoros, kā arī pilsētas tūristu mītnēs, Dzintaru koncertzālē, Līvu akvaparkā, Jūrmalas pilsētas kultūras namos, Jūrmalas pilsētas domes apmeklētāju apkalpošanas centros, Rīgas Tūrisma informācijas centros un citur Latvijā.


 

Pēdējās ziņas

2008-08-05 Apbalvo raksturīgākos un populārākos Ventspils suvenīrus
2008-08-05 Jūrmalas pilsētas dome atbalsta valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa "Ķemeru kūrorts" atjaunošanu
2008-08-05 Jūrmalā notika pirmā biedrības "Latvijas kūrortpilsētu asociācija" sēde
2008-08-05 Sakarā ar ātrumlaivu sacensībām slēgs satiksmi Daugavā starp Salu tiltu un Vanšu tiltu
2008-08-04 Darbosies akcijas "Gaismas tilti" lukturīšu darbnīca
2008-08-04 SVA jaunākā informācija par ūdens kvalitāti peldvietās
2008-08-01 TALLINK kruīza prāmis M/S FESTIVAL maršrutā Rīga-Stokholma sāks kursēt 2.augustā
2008-08-01 Cēsu Jauno pili atklās ar pirmo alus izstādi Latvijā!
2008-07-31 Balso par savu Ventspils suvenīru 2008

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski