Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pa Latviju ceļos Latvijas 90. jubilejas svētku telts

2008-07-30

Gatavojoties mūsu valsts 90. dzimšanas dienai, 2. augustā ceļu pa Latviju uzsāks Latvijas 90. gadadienas informatīvā telts. Tā būs svētku vēstnesis, kurā ikviens varēs iegūt informāciju par jubilejas pasākumiem, kā arī līdzdarboties dažādās radošās aktivitātes.

Pirmais svētku telts pieturas punkts būs Ventspils pilsētas svētkos, Ostas ielas promenādē. No plkst.10.00 teltī aizsāksies ziedu laternu veidošana, no kurām vēlāk tiks izklāts LV90 ziedu paklājs. Plkst.13.00 telti apmeklēt īpaši tiks aicināti bērni, kad Latvijai varēs uzdāvināt savu zīmējumu, kas vēlāk tiks publicēti svētku mājas lapā www.lv90.lv. Visi zīmētāji tiks apbalvoti ar Latvijas jubilejas suvenīriem.

Visas dienas garumā ikvienam būs iespēja piedalīties populārās radio spēles „Lieliskais Piecinieks” un TV šova „Prāta Banka” redaktora Ivo Krumholca sagatavojā āķīgo jautājumu viktorīnā. Savukārt Latvijas Institūts piedāvās izspēlēt aizraujošo spēli „Latvija”. Teltī uz savas auduma somas un apģērba varēs arī uzdrukāt Latvijas 90. gadadienas svētku logotipu, vai arī saņemt to kā zīmējumu uz ādas.

Viesojoties Ventspilī, Latvijas 90. gadadienas svētku koordinatori ir iecerējuši apkopot laikmeta liecības, par to, kā tika svinēta Latvijas jubileja iepriekš, kā arī veidot Latvijas jubilejas toršu recepšu krājumu. Ikviens Ventspils pilsētas svētku viesis tiek mīļi aicināts apmeklēt Latvijas jubilejas telti un dalīties savās atmiņās, fotogrāfijās un piezīmēs par mūsu valsts dzimšanas dienas svinībām pagātnē, kā arī iesniegt savu mīļāko svētku tortes recepti. Visas svētku receptes un laikmeta liecības tiks publicētas Latvijas jubilejas dienasgrāmatā www.lv90.lv.

Vakara pusē teltī tiks demonstrēti video, kas tapuši par godu Latvijas 90. dzimšanas dienai, kā arī sāks darboties gaismas lukturīšu darbnīca. Simbolizējot Olimpisko apli, lukturīši tiks veidoti sarkanā, dzeltenā, melnā, zaļā un zilā krāsā. Tuvojoties Ventspils pilsētas svētku kulminācijai, telts apmeklētājiem būs iespēja palaist gaisā balonus ar gaismiņām.

Latvijas 90.gadadienas svētku informatīvo telti varēs apmeklēt arī citās Latvijas pilsētas. 9.augustā tā ceļos uz Valmieras pilsētas svētkiem, 16.augustā - uz Rīgas pilsētas svētkiem, bet 22.augustā - uz Daugavpili.
 

Pēdējās ziņas

2008-07-30 Mākslinieces Baibas Rēderes personālizstāde "Aiz redzamā"
2008-07-30 "Autobuss debesīs" piedāvā jaunu dziesmu "Rīta zvaigzne"
2008-07-30 airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Amsterdamu
2008-07-30 Latvijas jubilejas dienasgrāmatas WWW.LV90.LV jaunumi
2008-07-29 Slēgs ūdens transportlīdzekļu satiksmi Mazās Daugavas akvatorijā
2008-07-28 Plenēra dalībnieki Cēsu pils dārzā portretēs cēsniekus
2008-07-28 Latvijas jubilejai par godu iedegies Gaismas tilti
2008-07-28 TALLINK kruīza prāmis M/S FESTIVAL maršrutā Rīga – Stokholma sāks kursēt 2.augustā
2008-07-28 Uzsākts projekts par tūrisma attīstību aizsargājamās dabas teritorijās

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski