Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Grupas "Texas" soliste

2008-07-10

Rīga, 10. jūlijs. Pēc 20 gadu darbības Skotijas grupā “Texas” tās līdere Šarlīna Spiteri (Sharleen Spiteri) izdos savu debijas solo albumu “Melody”, kas Latvijā būs pieejams no 21.jūlija.

Spiteri ir ne tikai visu albumā iekļauto dziesmu autore, viņa arī ir sava solo albuma producente, uzņemoties pilnīgu māksliniecisko vadību par katru skaņas niansi. Albumā “Melody” mūsdienu izpildījumā dzirdama 50.gadu soulmūzika, 60.gadu rokenrols un “doo-wop”, atgādinot klausītājiem, ka viņa to darījusi jau pirms jaunajām britu popdīvām – Eimijas Vainhausas, Adeles un Dafijas.

“Vienmēr esmu vēlējusies ierakstīt albumu Nensijas Sinatras stilā, taču “Texas” karjeras laikā tas nebūtu bijis iespējams. Texas vienmēr būs mana ģimene, taču pēc 2005.gada albuma “Red Book” mēs vienbalsīgi nolēmām pievērsties savām lietām. Laikā, kad notika lielas pārmaiņas manā personīgajā dzīvē [pēc 10 gadu kopdzīves Spiteri šķīrās no savas meitas tēva], biju izvēles priekšā, ko tālāk iesākt ar savu dzīvi. Grupas biedri atbalstīja manu izvēli ierakstīt solo albumu,” stāsta Spiteri.

Dziedātāja savu debijas solo albumu salīdzina ar tādu mūziķu skanējumu kā Nensija Sinatra, Lī Heizelvuds, Džonijs Kešs, Elvis Preslijs un “The Righteous Brothers”. Albumā Spiteri arī “atzīstas mīlestībā” britu komponistam, Džeimsa Bonda tēmas autoram Džonam Berijam un apliecina cieņu saviem franču elkiem Seržam Geinsbūram un aktrisei Fransuāzai Ardī.

Albums ierakstīts Glāzgovā, Londonā un Spānijā. Dziesma “It Was You” tapusi kopā ar producentu Bernardu Batleru, savukārt dziesmā “I’m Gonna Haunt You” dzirdams retroroka grupu “The Kaisers” un “Los Straitjackets” ģitārists Kaizers Džordžs.

“Universal Music” piedāvā albumā iekļautās dziesmas “That Was A Lie” bezmaksas lejupielādi: www.u-download.co.uk/sharleensthatwasalie.

Grupa “Texas” izveidojās Skotijas pilsētā Glāzgovā 1988.gadā, kļūstot par vienu no deviņdesmito gadu popmūzikas veiksmes stāstiem. Dekādē, kad mūzikā dominēja rokgrupas ar stipro dzimumu priekšgalā, “Texas” izdevās kļūt par spēcīgu daiļā dzimuma alternatīvu, pārdodot albumus 15 platīna disku statusā un izdodot 13 Lielbritānijas Top10 hitus, tostarp tādu mūsdienu popmūzikas klasiku kā 1989.gada debijas hitu “I Don’t Want A Lover” un vēlāko gadu “Say What You Want” un “Summer Son”. Pateicoties veiksmīgi ieguldītai nopelnītajai naudai, Šarlīna Spiteri kļuvusi par bagātāko Skotijas šovbiznesa sievieti.

Pēdējās ziņas

2008-07-10 Izmaiņas sabiedriskā transporta satiksmē Dziesmu svētku laikā
2008-07-09 Mākslinieces Valentīnas Helmūtes personālizstādes atklāšanu
2008-07-08 Apbalvos konkursa "Jūrmalas labākais ēdināšanas uzņēmums 2008" uzvarētājus
2008-07-08 Lielie Meļu svētki Duntes muižā
2008-07-08 10. Kantrī mūzikas festivāls Bauskā
2008-07-08 Liepājas tūrisma sezonas atklāšana
2008-07-08 airBaltic šogad pārvadāto pasažieru skaits sasniedz 1 miljonu
2008-07-07 Grupas "a-ha" solists Mortens Harkets atgriežas ar jaunu albumu
2008-07-07 Dārzeņu orķestris, skrējiens pa upīti un nakts mistērija "Dzīrēs Kuldīgā"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski