Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dizaina viesnīca "Promenade Hotel" Liepājā atskatās uz savu pirmo darbības gadu

2008-07-03

Šobrīd, atskatoties uz pirmo veiksmīgi aizvadīto darbības gadu, vēlamies pateikt paldies saviem viesiem, kuru skaits jau tuvojas pieciem tūkstošiem.
Pavisam īsu brīdi pēc atklāšanas viesnīcas ēka Vecā Ostmalā 40 (Jūras iela 12) atzīta par sakoptāko ēku Liepājā nominācijā „Sakoptākais uzņēmums”. Tūlīt šai nominācijai sekoja konkursa „Liepājas Labākais tirgotājs 2007” atzinums – dizaina viesnīca „Promenade Hotel” un restorāns „Piano” saņēma uzvarētāja diplomus savās grupās „Viesnīcas” un „Viesnīcu restorāni”. Pavisam īsu mirkli pēc tam sekoja ziņa, ka starp 2007. gada laureātiem konkursā par humānāko ēku "Zelta kruķis 2007" ir arī viesnīca "Promenade Hotel" un konkursā "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts" kategorijā - Veiksmīgākā jaunā naktsmītne 2007 – balvu iegūst viesnīca „Promenade Hotel". Ar šo atzinība par ieguldīto darbu un sniegtā servisa kvalitāti vēl nebeidzās, viesnīcai „Promenade Hotel” Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) pasniedza savu augstāko gada tūrisma apbalvojumu - balvu Lielais Jēkabs. 2007.gads noslēdzās ar „Latvijas Gada labāko tirgotāju 2007” uzvarētāju diplomu saņemšanu gan viesnīcai „Promenade Hotel”, gan restorānam „Piano”.
Šā gada martā Londonā visā pasaulē pazīstamā prestižā zīmola „Small Luxury Hotels of the world” Direktoru Padome pieņēma lēmumu par to, ka dizaina viesnīcai „Promenade Hotel” Liepājā tika piešķirts „Small Luxury Hotels of the world” zīmols.
Šī viena gada laikā viesnīcu ir apmeklējušas Latvijā pazīstamas prominences tādas kā Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlera kungs, Latvijas Valsts prezidente no 1999. gada līdz 2007.gadam Vaira Vīķes-Freibergas kundze, LR Ministru prezidents Ivars Godmanis, LR Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudzes kungs, kā arī vairāku valstu vēstnieki Latvijā - Polijas vēstnieks Maciej Klimczak, Austrijas vēstniece Hermine Poppeller, ASV vēstnieks Charles Larson, Krievijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs, mākslinieki Aleksejs Naumovs un Jānis Anmanis, operdziedātāja Inese Galante un ērģelnieks Tālivaldis Deksnis.
2008.gada maijā viesnīcai piederošais Liepājas Jahtu centrs tika atzīts par atbilstošu Starptautiski pazīstamajam ekosertifikātam „Zilais karogs”. Līdz ar to Liepājas Jahtu centrs ir pašlaik viens no diviem jahtu centriem Latvijā, kam karogu mastā tika pacelts „Zilais karogs”.
Viesnīca „Promenade Hotel” nepārtraukti cenšas ne tikai uzturēt jau esošo augsto servisa un apkalpošanas kvalitāti, bet arī pilnveidoties, lai nākotnē ikviens viesis no viesnīcas dotos prom ar domu atgriezties – kā par mums ir teikuši mūsu klienti – „Patiešām fantastiski darbinieki, tāda atsaucība nebija piedzīvota jau sen!”, „Viena no fantastiskākajām viesnīcām Eiropā!”, „Lieliska vieta – palikšu šeit vienmēr”.


 

Pēdējās ziņas

2008-07-03 Vicemērs Ludviks: vilcināšanās ar tualešu uzstādīšanu ir bezatbildība
2008-07-03 Sācies konkurss "Raksturīgākais un populārākais Ventspils suvenīrs 2008"
2008-07-03 Jauna Starptautiskā lidosta "Rīga" - otra lielākā Ziemeļeiropā
2008-07-03 Tikšanās ar mākslinieci Valentīnu Helmūti un izstādes atklāšana viesnīcā "Promenade Hotel"
2008-07-03 Grupai "Habemus" dziesma "Mēs varam" – veltīta AIDS slimniekiem pasaulē
2008-07-03 Zilaļģu dēļ aizliegts peldēties Rēzeknes rajona Kovšu ezerā
2008-07-02 PVD stingri uzrauga Dziesmu un deju svētku dalībnieku un viesu ēdināšanu
2008-07-01 Starptautiskajā lidostā "Rīga" uzlabota ātrās drošības kontrole
2008-07-01 Prāta Vētras koncerttūre "Tur kaut kam ir jābūt"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski