Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dziesmu un deju svētku dalībnieki ēdīs pasākumu vietu tuvumā

2008-07-01

XXIV Vispārējo latviešu Dziesmu un XIV Deju svētku Rīgas dalībnieku ēdināšana atbilstoši svētku norises grafikam notiks laika posmā no 28. jūnija līdz 12. jūlijam. Ēdināšanas vietas būs izvietotas Mežaparka Lielās estrādes teritorijā, Daugavas stadiona teritorijā, Arēna „Rīga” teritorijā, Starptautiskajā izstāžu zālē „Ķīpsala”, kā arī citur Rīgas centrā.
Lai kvalitatīvi nodrošinātu gandrīz 11 000 Rīgas dalībnieku ēdināšanu, Rīgas domes Kultūras departaments jau kopš ēdināšanas organizēšanas procesa sākuma ir aktīvi sadarbojies ar PVD. Ēdināšanas nodrošināšanas iepirkuma komisijā darbojās PVD Rīgas pārvaldes vadītāja Ina Šubina un Rīgas pārvaldes Pārtikas izplatīšanas uzraudzības sektora vadītājs Raimonds Tukišs, kuri saskaņoja ēdienkartes un ēdināšanas organizatorisko un tehnoloģisko plānu. Tā kā svētku dalībniekiem ir pastāvīga fiziskā slodze, ēdienam jābūt kalorijām bagātam un veselīgam, turklāt jāatbilst pareizai tehnoloģiskai apstrādei. Ina Šubina atzīmē: „Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi ir atbildīgi par pārtikas kvalitāti un nekaitīgumu, un to pienākums ir stingri ievērot higiēnas noteikumus.”
Svētku laikā katru dienu visos ēdināšanas uzņēmumos ieradīsies PVD Rīgas pilsētas pārvaldes inspektori, kuri kontrolēs ēdiena kvalitāti un pārliecināsies, ka darbība notiek saskaņā ar higiēnas noteikumu prasībām. Ja svētku dalībniekiem radušās šaubas par ēdiena kvalitāti, viņi tiek aicināti informēt PVD pa tālr. 67039702 vai 29543503.
Lai izvairītos no infekcijas slimībām, PVD arī pašiem svētku dalībniekiem atgādina ievērot higiēnas prasības, piemēram, pēc labierīcību apmeklējuma un pirms ēšanas ir rūpīgi jānomazgā rokas. Katru svētku dalībnieku nodrošinās ar mitrajām salvetēm, lai pirms ēšanas rokas ir iespēja notīrīt.
Katra Latvijas pašvaldība svētku laikā rūpējas par savu dalībnieku ēdināšanu. Rīgas dalībnieku ēdināšanu nodrošinās SIA "Lauris Restaurant Service", SIA "CONVENTA", SIA" RTU-BT1", SIA "Rīgas Banketu serviss", SIA "Fazer Amica" un SIA "Augstceltne".
Dziesmu un deju svētku līdzorganizēšanā iesaistītas vairākas Rīgas domes institūcijas: Rīgas domes Kultūras departaments, Rīgas pašvaldības aģentūra Mežaparks, Rīgas domes Satiksmes departaments, Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme, Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departaments, Rīgas pašvaldības aģentūra Rīgas dārzi un parki, Rīgas pašvaldības policija un citi atbildīgie dienesti, kas rūpējas par veiksmīgu svētku norisi un gatavojas Rīgā sagaidīt visus Dziesmu un deju svētku dalībniekus.

 

Pēdējās ziņas

2008-07-01 Starptautiskajā lidostā "Rīga" uzlabota ātrās drošības kontrole
2008-07-01 Prāta Vētras koncerttūre "Tur kaut kam ir jābūt"
2008-07-01 Startē "Dižā Baltijas apceļošana"
2008-07-01 Jānis Kārkliņš strauji atveseļojas, "Skandi Auto Rally Team" gatavojas rallijam "Kurzeme 2008"
2008-07-01 Red Bull Flugtag konkursam pieteikušās 490 komandas no visas Latvijas
2008-07-01 Izdotas Liepājas centra kartes
2008-07-01 Pētīs Bastejkalna vēsturisko izskatu un diskutēs par Rīgas kanālmalas apstādījumiem
2008-07-01 Vakar atsākusi darboties Ziedoņdārza strūklaka
2008-07-01 Peldēties aizliegts 3 Ogres rajona peldvietās un 1 Rīgas rajona peldvietā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski