Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Albumus izdod Ashanti, Lil Wayne un N.E.R.D.

2008-06-25

Amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore Ashanti izdevusi savu ceturto studijas albumu “The Declaration”. Jaunais albums ir pašas sarakstītu dziesmu kolekcija, kuras pirmoreiz producējuši aktuālākie ritmblūza producenti ārpus “The Inc.” apvienības – Džermēns Duprī, LT Hutton, Babyface, Sevem Aurelius, Farels Viljams, Rodnijs Džerkins un citi.

Albums un tā pirmais singls “The Way That I Love You” lieliski atklāj Ņujorkā dzimušās dziedātājas vokālās dotības un jauniegūto neatkarību. Tajā iekļauts arī Ashanti kopdarbs ar viņas draugu reperi Nelly – “Body On Me”, kas būs jaunais singls no viņa albuma “Brass Knuckles”.

Ashanti debijas albums “Ashanti” iznāca 2002.gadā un saņēma 8 Billboard balvas, kā arī prestižo Grammy.

Par gada labāko reperi atzītais Lil Wayne izdevis savu jaunāko solo albumu “Tha Carter III”, kas nosaukts viņa uzvārdā. Amerikā reperis šonedēļ pārspējis pēdējo trīs gadu rekordu, pirmajā nedēļā pārdodot vairāk nekā 1 miljonu albumu.

Albuma pirmais singls “Lollipop” Billboard Hot100 topa 1.vietā noturējās piecas nedēļas. Dziesmas ierakstā piedalījies arī ritmblūza izpildītājs Static Major, kurš nomira šopavasar īsi pirms singla izdošanas.

Albumā “Tha Carter III” piedalās arī Jay-Z, T-Pain, Babyface, Robin Thicke, Bobby Valentino, Busta Rhymes, Juelz Santana, Fabolous un leģendārā ritmblūza dziedātāja Betija Raita (Betty Wright).

Lil Wayne, īstajā vārdā DeWayne Michael Carter, Jr., dzimis 1982.gadā Ņūorleānā. 11 gadu vecumā viņš iepazinās ar Cash Money Records vadītāju Braienu Viljamsu un kopā ar reperi B.G. izdeva savu pirmo ierakstu “True Stories”.

Alternatīvā hiphopa trio “N.E.R.D.” jeb pilnajā nosaukumā “Noone Ever Really Dies” pēc četru gadu pārtraukuma izdevis savu trešo studijas albumu “Seeing Sounds”.

Grupu “N.E.R.D.” veido pasaulslavenā producentu dueta “The Neptunes” dalībnieki Farels Viljams un Čads Hugo, kā arī viņu ilggadējais domubiedrs “Shae”. Kā skaidro Farels, “The Neptunes” ir tas, ar ko viņi nodarbojas, bet “N.E.R.D.” – tas, ko viņi jūt sirdī.

“Seeing Sounds” ir eksperimentāls hiphopa, roka un deju mūzikas sajaukums, ko caurstrāvo neizsīkstoša enerģija. Tā nosaukums un koncepcija radusies no neiroloģiska fenomena – “sinestēzija”, kad viena sajūta izsauc citu, piemēram, redzot sarkano krāsu, mutē rodas ogu garša. Kā stāsta Farels, tas ir veids, kādā grupa rada savu mūziku – skaņas ne tikai raida impulsus uz smadzenēm, bet arī izsauc dažādas sajūtas, atmiņas.

Plānots, ka repera Nelly albums “Brass Knuckles” un Busta Rhymes “Blessed” klajā nāks augusta beigās.
 

Pēdējās ziņas

2008-06-25 Dārza svētki Rundāles pilī 28. jūnijā
2008-06-20 Rīgā koncertēs Amsterdamas universitātes simfoniskais orķestris Vu-orkestra
2008-06-20 Jūrmalas dome aicina radīt Jūrmalas pilsētas himnu
2008-06-20 No 2008.gada marta līdz jūnijam Jūrmalu apmeklējuši piecu ārvalstu tūrisma operatori un žurnālisti
2008-06-20 Aizliegts peldēties 10 vietās, 2 – nav ieteicams
2008-06-19 Vīna (konjaka, viskija) vakars Dikļu pilī
2008-06-19 Jūrmalas pludmalēs izvieto jaunas konteinertipa tualetes
2008-06-19 Jūrmalas pilsētas dome sveiks sakoptāko īpašumu saimniekus
2008-06-19 Eurolines Baltic uzsāk sadarbību ar airBaltic

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski