Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Eurolines Baltic uzsāk sadarbību ar airBaltic

2008-06-19

Lai gan airBaltic un Eurolines Baltic var tikt uzskatīti par konkurentiem, abas puses uzskata, ka sadarbības rezultātā tās var vairāk iegūt nekā zaudēt.

 
Tirdzniecības līgumā tiks iekļauts trīs Baltijas valstu – Igaunijas, Latvijas un Lietuvas tirdzniecības tīkls. Saskaņā ar līgumu Eurolines Baltic un airBaltic sāks pārdot viena otrai pakalpojumus savos atbilstošajos birojos.
 
Sadarbības darījums nozīmē, ka tagad airBaltic var piedāvāt “ride & fly” pakalpojumu klientiem, kuri sāk savu ceļojumu pa Baltijas reģionu. Piemēram, pasažieris var braukt ar autobusu no Tallinas, Tartu, Viļņas vai Klaipēdas līdz Rīgas lidostai, lai turpinātu ceļojumu, izmantojot airBaltic.
 
Maršruta autobusu saraksts ir izstrādāts tādā veidā, lai veicinātu daudzējādas turpmāko izvēļu iespējas. Tādējādi Eurolines atbalstīs airBaltic lidojumus no Rīgas uz visu pasauli, un airBaltic savukārt palīdzēs pasažieriem, kas ieradīsies Rīgā, bet kuriem būs jānokļūst kādā citā vietā Baltijā.
 
Eurolines ir vairāki autobusu savienojumi no dažādām vietām uz Rīgu, bet kompānija kopā ar airBaltic plāno ieviest arī lidostas autobusu, lai piedāvātu plašākas iespējas saviem klientiem, kuri ceļo ar autobusu un turpina savu ceļojumu caur Rīgas lidostu.
 
Sadarbības iemesls ir liels, neizmantots potenciāls
 
„Mēs redzam, ka tendence ceļot pa mūsu tālsatiksmes maršrutiem uz Eiropu, samazinās. Šos maršrutus ir daļēji pārņēmušas tādas aviokompānijas kā airBaltic, un tā faktiski ir normāla tendence. Tāpēc mēs esam koncentrējušies uz Baltiju, kur mēs varam piedāvāt saviem pasažierim vērtīgākus pakalpojumus, pielāgojot savus grafikus un veicot ieguldījumus jaunos pakalpojumos,“ apstiprināja  Eurolines Baltic valdes priekšsēdētājs Hannes Saarpuu.
 
„ Mums ir 8 reisi dienā, un airBaltic ir 6 reisi dienā maršrutā Rīga - Tallina, bet mēs pārvadājam kopā tikai aptuveni 7-8% no kopējās pasažieru plūsmas šajā maršrutā. Tas parāda, ka abām mūsu kompānijām ir daudz, ko iegūt vieglo automašīnu ceļojumu segmentā, kas ir laika un resursu izšķiešana, salīdzinājumā ar Lux Express izmantošanu,” viņš sacīja.
 
 
AirBaltic valdes priekšsēdētājs Bertolt Flick min: “Daudz mūsu pasažieru neceļo tikai no vai uz Rīgu, kur ir airBaltic galvenais centrs, bet arī uz citām pilsētām Baltijas valstīs. AirBaltic priecājas sadarboties un Eurolines Baltic redz kā uzticamu partneri, kas palīdzēs pastiprināt airBaltic maršrutu tīklu ar jauniem gala mērķiem, kurus var sasniegt pateicoties Eurolines autobusu pakalpojumiem.”

Par Eurolines
 
Eurolines Baltic īpašnieks ir MootorReisi AS, kas tika dibināta 1993. gadā. Pašlaik kompānija ir vadošais tālsatiksmes autobusu pakalpojumu piegādātājs Baltijas reģionā. Līdz 2010. gadam kompānija cer kļūt par absolūtu līderi Baltijas tirgū.
Eurolines ir biroji Rīgā, Viļņā, Klaipēdā, Tallinā, Pēterburgā. Eurolines rīcībā ir 50 tūristu tālsatiksmes autobusi.
 
Katru gadu šie tālsatiksmes autobusi pārvadā aptuveni pusmiljonu pasažieru. Šīs tālsatiksmes autobusu grupas ieņēmumi 2007. gadā sasniedza 7 miljonus LVL. 

Pēdējās ziņas

2008-06-19 Vīna (konjaka, viskija) vakars Dikļu pilī
2008-06-19 Jūrmalas pludmalēs izvieto jaunas konteinertipa tualetes
2008-06-19 Jūrmalas pilsētas dome sveiks sakoptāko īpašumu saimniekus
2008-06-19 Klajā nāk filmas "Sekss un lielpilsēta" dziesmu izlase
2008-06-19 Preiļu karaļvalsts teritorijā atvēries Leļļu muzejs
2008-06-19 Red Bull X-Fighters uzņem apgriezienus un ievieš izmaiņas kalendārā
2008-06-19 Neatkarīgās mūzikas brīvdabas festivāls "Sarkasms Open-Air 2008'"
2008-06-19 airBaltic ievieš interneta reģistrāciju lidojumiem no Kopenhāgenas, Oslo un Stokholmas
2008-06-19 Starptautiskajā lidostā "Rīga" notiek ārkārtas situācijas mācības

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski