Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic ievieš interneta reģistrāciju lidojumiem no Kopenhāgenas, Oslo un Stokholmas

2008-06-19

Jānis Vanags, airBaltic korporatīvo komunikāciju viceprezidents: “airBaltic aktīvi strādā, lai pasažieriem ceļošana būtu pēc iespējas ērtāka. Šobrīd reģistrēties lidojumam internetā var uz airBaltic izpildītajiem reisiem no deviņām pilsētām un to skaits tiek mērķtiecīgi palielināts. Interneta reģistrācija lidojumiem ir īpaši ērta vasaras sezonā, kad lidostās palielinās ceļotāju skaits, jo tā ļauj izvairīties no stāvēšanas reģistrācijas (check-in) rindā pirms izlidošanas.”

Reģistrācija airBaltic lidojumiem internetā (web check-in) ir pieejama no 2007. gada 1. augusta. Tā sniedz būtiskas ērtības un laika ietaupījumu pasažieriem, ļaujot reģistrēties lidojumam internetā, izraudzīties vēlamo sēdvietu un izdrukāt iekāpšanas karti.
Reģistrācija lidojumam internetā iespējama no pulksten 12.00 uz visiem nākamās dienas reisiem. Tā tiek pārtraukta 2 stundas pirms lidojuma. Lai reģistrētos lidojumam internetā, var izmantot visa veida biļetes – gan kasēs, gan ceļojuma aģentūrās, gan www.airbaltic.lv iegādātās.

Pasažieri, kuri ir reģistrējušies lidojumam internetā, lidostā savas somas var atstāt pie īpašas bagāžas nodošanas letes. Rīgas lidostā tā atrodas starp biznesa un ekonomiskās klases reģistrācijas letēm. Ceļojot tikai ar rokas bagāžu, pasažieri var uzreiz doties uz drošības pārbaudēm un tālāk uz lidmašīnu. Bagāžas nodošana tiek pārtraukta 30 minūtes pirms reisa izlidošanas, savukārt pasažieriem pie izlidošanas izejas ir jāierodas ne vēlāk kā 20 minūtes pirms lidojuma.

Reģistrēties lidojumam iespējams airBaltic mājaslapā www.airbaltic.lv, kur pieejama arī detalizēta informācija par pakalpojumu.
 

Pēdējās ziņas

2008-06-19 Vīna (konjaka, viskija) vakars Dikļu pilī
2008-06-19 Jūrmalas pludmalēs izvieto jaunas konteinertipa tualetes
2008-06-19 Jūrmalas pilsētas dome sveiks sakoptāko īpašumu saimniekus
2008-06-19 Eurolines Baltic uzsāk sadarbību ar airBaltic
2008-06-19 Klajā nāk filmas "Sekss un lielpilsēta" dziesmu izlase
2008-06-19 Preiļu karaļvalsts teritorijā atvēries Leļļu muzejs
2008-06-19 Red Bull X-Fighters uzņem apgriezienus un ievieš izmaiņas kalendārā
2008-06-19 Neatkarīgās mūzikas brīvdabas festivāls "Sarkasms Open-Air 2008'"
2008-06-19 Starptautiskajā lidostā "Rīga" notiek ārkārtas situācijas mācības

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski