Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic paziņo par sadarbību ar Eurolines Baltic

2008-06-19

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: “Daudzi mūsu pasažieri dodas lidojumos ne tikai uz Rīgu vai no Rīgas, kas ir airBaltic galvenais transporta mezgls, bet arī uz citām pilsētām Baltijas valstīs. airBaltic priecājas par Eurolines Baltic kā uzticamu partneri, kas palīdzēs mums paplašināt mūsu maršrutu tīklu ar jauniem galamērķiem, ko iespējams sasniegt ar Eurolines Baltic autobusiem.”

Eurolines Baltic prezidents un izpilddirektors Hannes Saarpuu: “Mēs esam pieredzējuši mūsu tālsatiksmes autobusu reisu skaita samazināšanos, jo daļu šo pakalpojumu ir pārņēmušas lidsabiedrības, piemēram, airBaltic. Tā ir normāla tendence. Šajā sakarā mēs koncentrējamies uz Baltijas valstīm, pilnveidojot savus grafikus un veicot kapitālieguldījumus mūsu sniedzamajos pakalpojumos. airBaltic neapšaubāmi ir nozīmīgs partneris, kas sniedz mums iespēju piedāvāt saviem klientiem Baltijas valstīs lielāku fleksibilitāti un ērtības. Labākais piemērs ir maršruts, kas savieno Klaipēdu ar Rīgu. Eurolines nesen sākusi piedāvāt autobusu līnijas Lux Express pakalpojumus trīs reizes dienā, un airBaltic šobrīd nav reisu uz Klaipēdu. Mēs piedāvājam klientiem augstvērtīgākus pakalpojumus nekā citi Klaipēdas reģiona autobusu transporta uzņēmumi, un mēs turpmāk palīdzēsim nodrošināt pasažierus airBaltic reisiem no Rīgas uz dažādiem galamērķiem visā pasaulē.”

airBaltic ir noslēgusi līdzīgu sadarbības līgumu ar Deutsche Bahn par dzelzceļa transporta un lidojumu pakalpojumu sniegšanu Vācijā.
 

Pēdējās ziņas

2008-06-19 Vīna (konjaka, viskija) vakars Dikļu pilī
2008-06-19 Jūrmalas pludmalēs izvieto jaunas konteinertipa tualetes
2008-06-19 Jūrmalas pilsētas dome sveiks sakoptāko īpašumu saimniekus
2008-06-19 Eurolines Baltic uzsāk sadarbību ar airBaltic
2008-06-19 Klajā nāk filmas "Sekss un lielpilsēta" dziesmu izlase
2008-06-19 Preiļu karaļvalsts teritorijā atvēries Leļļu muzejs
2008-06-19 Red Bull X-Fighters uzņem apgriezienus un ievieš izmaiņas kalendārā
2008-06-19 Neatkarīgās mūzikas brīvdabas festivāls "Sarkasms Open-Air 2008'"
2008-06-19 airBaltic ievieš interneta reģistrāciju lidojumiem no Kopenhāgenas, Oslo un Stokholmas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski