Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Alūksni apmeklēs Pasaules sadraudzības skrējiens

2008-06-18

Lai iepazīstinātu ar skrējiena plānoto norisi un tā nozīmi, jūnijā skrējiena Latvijas posma pārstāve Ieva Kurzemniece tikās ar Alūksnes pilsētas domes deputātiem kultūras un izglītības jautājumu komitejas sēdē.

Pasaules sadraudzības skrējiens ir ikgadējs lāpu stafetes skrējiens, kura mērķi ir - ar sporta starpniecību vairot draudzību cilvēku un tautu vidū, kā arī popularizēt aktīvu dzīves veidu visā sabiedrībā.

I.Kurzemniece pastāstīja, ka skrējiena komanda Igaunijas - Latvijas robežu šķērsos Apē un sestdienas vakarpusē skrējējus varēsim sagaidīt Alūksnē pie pilsētas robežzīmes, kur starptautiskā skrējiena komandai varēs pievienoties ikviens, kas kopā ar viņiem vēlēsies noskriet kaut dažus simtus metru. Tālāk skrējiens virzīsies pa maršrutu, ko izveidojusi Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skola – pa Rīgas ielu un tālāk pa Pils ielu līdz tās krustojumam ar Ojāra Vācieša ielu, kur skrējiena dalībnieki nogriezīsies Alūksnes muižas parkā un skries pa Pētera Buka ielu gar Eola templi, obelisku un tālāk pa Fītinghofu ielu gar Aleksandra paviljonu uz Pilssalas estrādi, kur skrējiens noslēgsies. Tie alūksnieši, kas vēlas piedalīties šajā pasākumā, pasaules sadraudzības skrējienam aicināti pievienoties jebkurā vietā minētajā maršrutā.

„Ikviens ir mīļi aicināts piedalīties!!! Sportists un nesportists, liels un mazs, jauns un vecs, arī Jūs varat kļūt par šī globālā pasākuma dalībnieku, viss, ko Jums vajag, ir ticība harmoniskai un uz saskaņu balstītai pasaulei. Jūs varat nest lāpu pāris soļus, kvartālus vai kilometrus, nodot to no rokas rokā vai arī atnākt un sveikt skrējējus. Turot rokās lāpu, mēs apliecinām cerību un ticību, ka reiz tā apgaismos visu planētu un mūsu pasaule patiešām kļūs par vienotības un saskaņas mājvietu, teikts pasaules sadraudzības skrējiena mājas lapā www.worldharmonyrun.org/latvia/.

Pasaules sadraudzības skrējiens notiek kopš 1987. gada, Latvija tajā iesaistās kopš 1993. gada. Šogad skrējiens sācies martā Romā un noslēgsies oktobrī Prāgā, bet Latvijā tas noritēs no 28. jūlija līdz 1.jūlijam.
 

Pēdējās ziņas

2008-06-18 Latgales priekšpilsētā Jāņus ielīgos Ķengaraga parkā
2008-06-18 Atklāta daudzveidīgākā un lielākā rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņa Rīgā
2008-06-17 "Jūras pirāti" aicina uz zivju zupu
2008-06-17 Vainīgajiem jāsaņem sods arī tad, ja tie ir ārzemnieki
2008-06-17 Notiks Rīgas pilsētas tūrisma darba grupas sēde
2008-06-17 Mežaparka Lielo estrādi nodos ekspluatācijā
2008-06-17 Starptautiskās lidosta "Rīga" nosaukuma maiņa prasa rūpīgu izvērtēšanu
2008-06-17 Krievijas kultūras dienas muzejā
2008-06-16 Lidostā "Rīga" ieviesti stingrāki noteikumi autotransporta stāvēšanai uz rampas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski