Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Amsterdamā turpinās Rīgas dienas

2008-06-10

Rīgas dienas Amsterdamā organizē Rīgas dome, valsts aģentūra „Jaunie trīs brāļi”, Latvijas Ārlietu ministrija, Latvijas Kultūras ministrija, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Latvijas Nacionālais filmu centrs un citi.
Rīgas dienām Amsterdamā ir plaša programma. To ietvaros notiek Latvijas animācijas un mākslas filmu bērniem un pieaugušajiem skate, fotoizstāde „Jūgendstils Latvijā” un Dziesmu svētkiem veltīta fotoizstāde „Kad daudzi kļūst viens”. Rīgas dienu noslēgumā, 20. jūnijā, Amsterdamā notiks arī seminārs „Rīga – iespēju pilsēta”, tiks rādīta filma „Rīgas sargi” un būs iespējams iepazīties ar Jāņu svinēšanas tradīcijām kopā ar folkloras grupu „Grodi”. Sakarā ar Rīgas dienu Amsterdamā norisēm ir izdota arī avīze „Naar Riga” („Uz Rīgu”). Tajā ir publicēta informācija par Rīgu, par tās arhitektūras vērtībām, par „Jauno trīs brāļu” projektiem, par Latvijas un Nīderlandes sadarbību, šā gada Rīgas kultūras pasākumu programma, Rīgas dienu Amsterdamā programma, kā arī mākslinieku, kuru darbi ir eksponēti izstādē Homo urbanus – homo sapiens? vizītkartes. Avīze bez maksas tiek izplatīta Amsterdamā.
Savukārt Rīgas dienu atklāšanā notika virkne pieredzes apmaiņas semināru, kuros piedalījās Rīgas un Amsterdamas pašvaldību pārstāvji, notika arī aģentūras „Jaunie trīs brāļi” projektu prezentācijas un citi pasākumi.
Visi Rīgas dienu Amsterdamā pasākumi notiek „Rozā mājā”, kas ir mākslinieku Aigara Bikšes un Kristapa Gulbja multidisciplinārais projekts (www.pinkhouse.lv).
 

Pēdējās ziņas

2008-06-10 Jahta "Home Hotel" uzvar Mikro klases jahtu Eiropas čempionāta posmā Usmā
2008-06-10 Velo maratons "Barona taka"- Lielākais velotūrisma pasākums Latvijā!
2008-06-10 Ventspilī lielākā klinšu kāpšanas siena Baltijā
2008-06-10 Kūrortviesnīca "Daina"Jūrmalā
2008-06-10 Līgo un Jāņu pasākumi Ventspilī
2008-06-10 Jūrmalas pilsētas dome aicina: "Līgosim Jūrmalā!"
2008-06-10 Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākumi 14. jūnijā Rīgā
2008-06-10 Sākas Olimpiskā nedēļa Ventspilī!
2008-06-10 Ventspilī ieradīsies Baltijas atklātās regates "Sony Baltic Open Regatta 08" dalībnieki

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski