Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

No Jūrmalas uz lidostu kursēs maršruta autobuss

2008-06-05

 Tūrisma attīstība ir viena no Jūrmalas kūrortpilsētas galvenajām prioritātēm, tādēļ Jūrmalas pilsētas dome nolēmusi atbalstīt eksperimentālā autobusu maršruta Jūrmala – Lidosta „Rīga” atklāšanu. Eksperimentālā kārtā tas darbosies līdz 2008.gada 31.oktobrim. Pēc tam tiks izanalizēta tā darbība un nepieciešamības gadījumā veikti uzlabojumi. Jūrmalas pilsētas dome segs pārvadātājam arī finansiālos zaudējumus, ja tādi būs.
Pieturvieta lidostā „Rīga” atrodas blakus lidostas galvenajai ēkai, kur galapunkts ir arī maršruta autobusam Rīga – Lidosta ar numuriem A 22 un A 22a. Autobuss Jūrmalā pieturēs astoņās pieturvietās – pie Rimi „Lielupe” uzreiz aiz Lielupes autotilta; pie viesnīcas „Lielupe”; pie sanatorijas „Belorusija”; braucot pa Jūras ielu, apstāsies pie Konkordijas ielas un Tirgoņu ielas. Autobuss tālāk piestās pie Dubultu dzelzceļa stacijas un atgriežoties, apstāsies pie Majoru dzelzceļa stacijas, līdz nonāks galapunktā uz Konkordijas un Jūras ielas stūra.
Braucot uz lidostu no Jūrmalas, būs viena papildus pietura pie J.Pliekšāna ielas. Pieturvietas izvēlētas, lai maksimāli atvieglotu nokļūšanu uz/no lidostas Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem. Pēdējo gadu laikā vislielākais tūristu pieaugums ir no Skandināvijas valstīm, Krievijas un Vācijas. Pārsvarā viesi no šīm valstīm Latvijā ierodas ar lidmašīnu un tālāk uz Jūrmalu līdz šim varēja nokļūt, tikai izmantojot taksometra pakalpojumus vai īpaši pasūtot viesnīcas transfēru. Tomēr bieži vien tūristiem ir par dārgu taksometra pakalpojumi, īpaši gadījumos, kad tiek lidots ar lētajiem lidmašīnu reisiem un par taksometru prasītā samaksa ir gandrīz tikpat liela kā par aviobiļetēm.
Daļa Jūrmalas uzņēmumu piedāvā tiešos transfēra pakalpojumus no viesnīcas uz lidostu, taču tie ir nepietiekami. Arī Jūrmalas tūrisma informācijas centrā viens no visbiežāk uzdotākajiem jautājumiem ir: „Kā mēs varētu no Jūrmalas tikt līdz lidostai?”. Šobrīd Jūrmalas pilsētas dome situāciju labo, nodrošinot tiešo satiksmi no Jūrmalas centra līdz Starptautiskajai lidostai „Rīga”.


 

Pēdējās ziņas

2008-06-05 Trīskārtējais Lielbritānijas čempions Marks Higgins trenēs "Skandi Auto Rally Team"
2008-06-05 Mākslas festivāls Cēsis 2008 šogad no 18. jūlija līdz 16. augustam
2008-06-05 Grupas "Menuets" dalībnieki kļūst par pirmajiem Jūrmalas pilsētas Goda pilsoņiem
2008-06-05 Vakarbuļļu pludmalē svinīgi pacels Zilo karogu
2008-06-05 Velvju tilts Kuldīgā atvērts gājējiem
2008-06-04 Alanis Morissette piedāvā jaunu albumu
2008-06-04 Intara Busuļa jauno albumu var lejuplādēt bez maksas
2008-06-04 VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" izsludina starptautisku konkursu par lidostas infrastruktūras attīstību
2008-06-04 Jūrmalā atklās Slokas ezera dabas taku

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski