Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Alanis Morissette piedāvā jaunu albumu

2008-06-04

Rīga, 4. jūnijs. Kanādiešu dziedātāja, septiņkārtēja Grammy laureāte Alanisa Morisete 2.jūnijā izdevusi albumu “Flavors of Entanglement”, kas ir dziedātājas jaunākais studijas ieraksts pēdējo četru gadu laikā.

Jauno albumu Morisete rakstījusi un producējusi kopā ar Gaju Sigsvortu (Guy Sigsworth), kurš strādājis arī ar Bjorku un Imodženu Hīpu (Imogen Heap).

“Es bieži rakstu dziesmas retrospektīvi, bet šoreiz to darīju reālajā laikā,” stāsta Morisete. “Šis ieraksts man palīdzēja tikt pāri vairākiem grūtiem dzīves brīžiem.”
 
Morisetes tiekšanās uz eklektismu ienesusi albumā jaunu skanējumu un stilu. Albuma pirmajā singlā “Underneath” atspoguļots Mahātma Gandija aforisms “Ja vēlies pārmaiņas nākotnē, tev vispirms jāmainās pašam”.

“Nav otra tāda mākslinieka, kurš varētu aizvest jūs tādā emociju ceļojumā, kā to spēj izdarīt Alanisa Morisete,” atzīst Gajs Sigsvorts. “Viņa ir kā 10 balles pēc Rihtera skalas un mēs, klausītāji, esam epicentrā. Viņa var būt nikna un naidīga, izmisusi un dziļi satriekta, kvēli nostaļģiska, juteklīga, jautra – tas viss vienā albumā.”

Kopš karjeras uzsākšanas 1995.gadā Morisete kļuvusi par vienu no ietekmīgākajām dziedātājām un dziesmu autorēm mūsdienu populārajā mūzikā. Viņas dziļi ekspresīvā mūzika un uzstāšanās izpelnījusies plašu kritiķu atzinību un fanu rindas visā pasaulē. Viņas pārdoto ierakstu apjoms pārsniedz 40 miljonus.

Morisete sevi pierādījusi arī uz ekrāna un teātra skatuves, piedaloties seriālos “Sekss un lielpilsēta”, “Mākslīgais skaistums”, filmā “Dogma” un izrādē “Vagīnas monologi”. Tikko viņa beigusi filmēties savā pirmajā galvenajā lomā kā Silvija romāna “Radio Free Albemuth” ekranizācijā.

Pērn Morisete ar Black Eyed Peas hita “My Humps” parodiju kļuva par vienu no YouTube skatītākajiem videoklipiem ar 12 miljoniem apmeklējumu.

Pašlaik Morisete devusies festivālu turnejā pa Eiropu un būs sastopama Vācijā, Francijā, Dānijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Lielbritānijā, Itālijā, Spānijā, Austrijā, Rumānijā un Turcijā. Plašāka informācija - www.alanismorissette.com.


 

Pēdējās ziņas

2008-06-04 Intara Busuļa jauno albumu var lejuplādēt bez maksas
2008-06-04 VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" izsludina starptautisku konkursu par lidostas infrastruktūras attīstību
2008-06-04 Jūrmalā atklās Slokas ezera dabas taku
2008-06-04 Ventspilī darbību sāk piecas jaunas naktsmītnes
2008-06-04 Iespēja tikties ar unikālo mākslinieku Ritumu Ivanovu
2008-06-03 Par saslimšanas gadījumiem saistībā ar pārtikas lietošanu
2008-06-03 Ventspilī ieradīsies Baltijas atklātās regates "Sony Baltic Open Regatta 08’" dalībnieki
2008-06-03 Ierobežojumu dēļ nebūs pieejams Rātsnams
2008-06-02 Aviokompānija Armavia sāk darbu VAS Starptautiskā lidosta Rīga

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski