Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Madonna iedvesmo! tirdzniecības centra Spice apmeklētājus

2008-05-30

Rīga, 30. maijs. Vakar, 29.maijā, tirdzniecības centrā Spice norisinājās Madonnas jaunā albuma Hard Candy iedvesmots pasākums, kur latviešu dziedātājas Lily, Jana Kay un Ladybird iejutās dažādos slavenās popdīvas tēlos.

Pasākums, kas tika veltīts pasaules ietekmīgākajai popdīvai Madonnai un viņas nesen kā iznākušajam albumam Hard Candy, notika pozitīvā un pārvērtību pilnā gaisotnē. Kā jau minēts iepriekš, kā pasākuma centrālā ideja izvēlēta tēma Madonna iedvesmo!, jo savas darbības laikā šī popmūzikas ikona iedvesmojusi pasauli ar savu spēju mainīties un uzdrošināties.

Pasākuma gaitā trīs Latvijas mūzikas popzvaigznes – Jana Kay, Ladybird un Lily – iejutās Madonnas tēlā, kā arī dziedāja dziesmas no sava un Madonnas repertuāra, ar ko īpaši izcēlās dziedātāja Ladybird, kura izpildīja tādus slavenus pasaules hitus kā Take a bow un Vogue, kas nereti dzirdams arī Latvijas radio staciju frekvencēs.

Dziedātāja Ladybird bija tērpta tipiskā 80-to gadu Madonnas ieturētā stilā, kas, kā atzīst pasākuma stiliste Indra Salceviča (Zvaigžņu lietus), „atspoguļo popdīvas dumpinieciskā gara mijiedarbību ar bērnišķīgi nevainīgo”. Turpretī dziedātāja Lily nepilnas stundas laikā ieguva tēlu, kas Madonnas garderobē aktuāls šobrīd – 80-to gadu aerobikas stils apvienojumā ar mūsdienu R&B. Savukārt dziedātāja Jana Kay bija tērpta 90-to gadu stilā, kad Madonnas dzīves periods tiek saistīts ar mākslas filmas „Evita” uzņemšanu, kas būtiski ietekmēja arī pasaules slavenās popdīvas garderobi. Tērpus zvaigznēm nodrošināja MOS veikalu tīkls sadarbībā ar stilisti Indru Salceviču, bet par atbilstošu grimu un frizūru radīšanu rūpējās salona Kolonna meistari.

Pasākuma laikā Dailes teātra aktiera Intara Rešetina vadībā tika izspēlēti konkursi, kur katram t/c Spice apmeklētājam tika dota iespēja izbaudīt skaistumkopšanas salona Kolonna grima un frizieru meistarību, kā arī piedalīties kopīgā fotosesijā ar Latvijas popmūzikas zvaigznēm. Savukārt romantiskos grimēšanās un frizēšanās buduārus nodrošināja veikals Nakts Mēbeles, kas zvaigznēm un konkursa uzvarētājiem dāvāja ekskluzīvus gultas veļas komplektus. Zvaigžņu pārvērtības tika iemūžinātas Ojāra Millera (fotoo.lv) vadībā, pie sarkanas un ātras BMW 116i automašīnas.

Atbalstot mūzikas un modes ikonas Madonnas kompaktdiska izdošanu Latvijā, kā arī organizējot pasākumu Madonna iedvesmo!, tirdzniecības centrs Spice vēlas akcentēt, ka ir inovatīva un moderna iepirkšanās vieta, kurā pircēji var ne tikai veikt pirkumus, bet arī labi pavadīt laiku un izklaidēties kopā ar ģimeni un draugiem.

Pēdējās ziņas

2008-05-30 Peldēties nav ieteicams Siguldas novada Jūdažu ezerā
2008-05-30 Vides dienā - 1. jūnijā - Jūrmalas peldvietās pacels Zilo karogu
2008-05-30 Starptautiskā lidosta "Rīga" ir gandarīta par Valsts kontroles uzsākto darbu
2008-05-29 Konkursa "Jaunās zvaigznes" fināls Dzintaru koncertzālē
2008-05-29 Cēsnieki piedalīsies 28. Starptautiskajās Hanzas dienās Vācijā
2008-05-29 A.Ārgalis: par nodokļu maksātāju naudu nedrīkst realizēt apšaubāmas kvalitātes projektus
2008-05-28 Paziņots kanālmalas izgaismošanas konkursa uzvarētājs
2008-05-28 Somijas prezidente izsaka komplimentus teātra studijai "Vinnijs"
2008-05-28 Atbalsta līdzekļu piešķiršanu Jaunā Rīgas centra attīstības projektam

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski