Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Atbalsta līdzekļu piešķiršanu Jaunā Rīgas centra attīstības projektam

2008-05-28

Rīga, 28. maijs. Pilsētas attīstības komiteja šodien atbalstīja līdzekļu piešķiršanu no Rīgas pilsētas attīstības fonda Jaunā Rīgas centra Torņakalnā un Rīgas domes administratīvā kompleksa būvprogrammas izstrādei un Jaunā Rīgas centra Torņakalnā infrastruktūras attīstības plāna izstrādei.

Meta projekta izveide bija pirmais posms Torņakalna attīstības projekta īstenošana. Nākamais posms ir detalizētas būvprogrammas izstrāde uz godalgota meta pamata. Plānots, ka būvprogrammā tiks precizēts metu konkursa rezultātā iegūtais mets atbilstoši potenciāli iespējamam zemes gabalu sadalījumam konkursa teritorijā (saskaņā ar nekustamo īpašumu piederību), kā arī detalizēti izstrādāta jaunbūvējamo ēku nepieciešamo telpu specifikācija. Būvprogramma radīs priekšnoteikumus optimālai teritorijas attīstībai Torņakalnā, iegūstot 21.gadsimta Jaunā Rīgas centra pilsētbūvniecisko un Rīgas domes administratīvā kompleksa arhitektonisko priekšlikumu. Detalizētas būvprogrammas izstrādei nepieciešams finansējums 80 708 latu apjomā.

Jaunā Rīgas centra Torņakalnā infrastruktūras attīstības plāna izstrāde nepieciešama, lai noteiktu plānotās inženierinfrastruktūras (ūdensvads, kanalizācija, siltumapgāde, notekūdeņu savākšana un novadīšana, ielas, elektroapgāde, gāze, telekomunikācijas) sistēmas jaudas un pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanas iespējas. Infrastruktūras attīstības plāna izstrādes gaitā paredzēts veikt esošās inženierinfrastruktūras izvērtējumu, nepieciešamās inženierinfrastruktūras raksturojumu un noteikt ilgtermiņa risinājumu un prioritāros pasākumus, tai skaitā pilnu izmaksu aprēķinu, realizācijas posmus ar risinājumā ietvertu būvju grafisko un kartogrāfisko materiālu, kas attēlo risinājumā paredzamo būvniecību. Jaunā Rīgas centra Torņakalnā infrastruktūras attīstības plāna izstrādei nepieciešams finansējums 125 396 latu apjomā. 

Pēdējās ziņas

2008-05-28 Paziņots kanālmalas izgaismošanas konkursa uzvarētājs
2008-05-28 Somijas prezidente izsaka komplimentus teātra studijai "Vinnijs"
2008-05-28 Akceptē Zigfrīda Annas Meierovica vārda piešķiršanu bulvārim
2008-05-28 30. un 31.maijā tiks slēgta transporta kustība Cēsīs, Lenču ielā
2008-05-28 Ielūgums uz aviokompānijas "Armavia" pirmo preses konferenci Rīgā
2008-05-28 Atbalsta līdzekļu piešķiršanu velonovietnes etalonmodeļa izstrādei
2008-05-27 Atklāta rekonstruētā bibliotēka "Vidzeme"
2008-05-27 Paziņos konkursa par kanālmalas izgaismošanu rezultātus
2008-05-27 Vides komiteja neiebilst pret gaisa balonu atrakcijas izveidošanu Uzvaras laukumā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski