Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Septīto gadu iznāk Ventspils Tūrisma avīze

2008-05-27

Piektdien, 23. maijā, par tūrisma iespējām Ventspilī uzzināja laikraksta „Diena” lasītāji, bet sestdien, 24. maijā laikrakstu „Neatkarīgā Rīta Avīze” un „Latvijas Avīze” lasītāji.

Krāsaino bezmaksas pielikumu „Ventspils Tūrisma avīze 2008” krievu valodā, kurā pieejama plaša informācija par tūrisma piedāvājumu un jaunām atpūtas iespējām Ventspilī 2008. gadā, 28. maijā saņems laikraksta „MK Latvija”, 29. maijā laikraksta „Subbota”, bet 31. maijā laikraksta „Vesti Segodna” lasītāji. 

Ventspils 2008. gada tūrisma avīze iznāks arī igauņu un lietuviešu valodā. 6. jūnijā tā  būs pieejama Igaunijas laikrakstā „Postimees” un Lietuvas laikrakstā „Lietuvas Rytas”. 

Ventspils Tūrisma avīzes lasītājus uzrunā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja v.i. Jānis Vītoliņš, kurš informē lasītājus par regulāro tiešo lidojumu uzsākšanu starp Ventspili un Rīgu. Savukārt Ventspils pilsētas domes izpilddirektora v.i. Aldis Ābele stāsta par Ventspils muzeja daudzo filiāļu jaunumiem, īpaši izceļot Amatu mājas atraktīvo piedāvājumu. Lasītājus uzrunā arī citi pašvaldības darbinieki, lai stāstītu par jaunumiem Olimpiskajā centrā „Ventspils”, Piedzīvojumu parkā, Bērnu pilsētiņā, Ventspils Zilā karoga pludmalē, parkos un dārzos.

Avīzē pieejams kultūras un sporta pasākumu plāns, naktsmītņu, maltīšu, pastaigu un aktīvās atpūtas vietu adreses, darba laiki un kontakti. Avīzē atrodama pilsētas karte ar iezīmētiem pilsētas apskates maršrutiem gan kājāmgājējiem, gan autobraucējiem. Tajā atzīmētas arī „Audio Gida” atrašanās vietas, prāmja uz Mintu ostu Igaunijā kustības grafiki.

Šādu reklāmas akciju Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs veic jau septīto gadu, un tā ieguvusi plašu lasītāju atbalstu gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Igaunijā. Reklāmas izdevums Ventspils un citos Kurzemes Tūrisma informācijas centros, kā arī Latvijas tūrisma informācijas birojā Rīgā, Smilšu ielā 4,  pieejams bez maksas.
 

Pēdējās ziņas

2008-05-27 Atklāta rekonstruētā bibliotēka "Vidzeme"
2008-05-27 Paziņos konkursa par kanālmalas izgaismošanu rezultātus
2008-05-27 Vides komiteja neiebilst pret gaisa balonu atrakcijas izveidošanu Uzvaras laukumā
2008-05-27 Brauciens mēdijiem pa Lauku tūrisma saimniecībām Vidzemē
2008-05-27 Dosies inspicēt iespējamos velo maršrutus
2008-05-27 Rezolūcija par lauku tūrisma tālāku attīstību valstī
2008-05-27 Aicina iedzīvotājus ignorēt praidu
2008-05-27 Rīgas mērs Jānis Birks aicina uz Bērnu galvaspilsētu Rīgā
2008-05-26 Madonna iedvesmo! tirdzniecības centrā Spice

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski