Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Madonna iedvesmo! tirdzniecības centrā Spice

2008-05-26

Pasākums veltīts pasaules ietekmīgākajai popdīvai Madonnai un viņas šomēnes iznākušajam albumam “Hard Candy”. Kā pasākuma centrālā ideja izvēlēta tēma “Madonna iedvesmo!”, jo savas darbības laikā šī popmūzikas ikona iedvesmojusi pasauli ar savu spēju mainīties un spēju uzdrošināties.

Pasākuma gaitā trīs Latvijas popzvaigznes – Jana Kay, Ladybird un Lily – iejutīsies Madonnas tēlā un uzstāsies ar savām un pasaulslavenās popdīvas dziesmām. Latviešu dziedātājas iejutīsies dažādos Madonnas stilos, kas aizgūti no viņas 80.gadu albumiem, dziesmu Frozen un Hang Up videoklipiem un koncerttūrēm The Re-Invention Tour un The Confessions Tour.

Stilistes Indras Salcevičas (Zvaigžņu lietus) un Kolonnas meistaru vadībā ikvienai tirdzniecības centra apmeklētājai būs iespējama izmēģināt Madonnas grimu un frizūru, kā arī nofotografēties kopā ar pašmāju popdīvām un nopelnīt savā īpašumā dažādas balvas.

Pasākumu vadīs Intars Rešetins, kurš arī uzstāsies duetā ar Janu Kay. Madonnas mūziku spēlēs DJ IMIX (Reverss), ar dejām apmeklētājus izklaidēs grupas „Aggressive” meitenes. Tērpus zvaigžņu ģērbšanai piedāvās MOS veikalu tīkls. Veikals Nakts Mēbeles iekārtos zvaigžņu grimēšanās un frizēšanās buduāru, savukārt fotogrāfs Ojārs Millers (fotoo.lv) iemūžinās dziedātājas un pasākuma apmeklētājus BMW 116i automašīnā.

Madonnas jaunais albums “Hard Candy” debitēja 1.vietā albumu topos 27 pasaules valstīs. Līdz 1.jūnijam tirdzniecības centra “Spice” un mēbeļu un interjera centra “Spice” informācijas centros disks pieejams par īpaši “garšīgu” cenu – Ls 9,99.


 

Pēdējās ziņas

2008-05-26 Kaimiņu diena Latgales priekšpilsētā
2008-05-26 Pasākums "Ziedi ienāk pilsētā" Latgales priekšpilsētā
2008-05-26 Vasarā notiks plaša Brīvdabas koncertu programma Vērmanes dārzā
2008-05-26 Augšdaugavas svētki "Daugavas lokos"
2008-05-26 Jūrmalas dome aicina radīt Jūrmalas pilsētas himnu
2008-05-26 Peldēties atļauts visās SVA monitoringā ietvertajās peldvietās
2008-05-26 Sakaru kanāla bojājuma dēļ tika traucēta pasažieru reģistrācija
2008-05-23 Trūkst naktsmītnes lielo pasākumu laikā
2008-05-23 Liepājā ieradīsies žurnālisti no Hamburgas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski