Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Notika diskusija „Skats no malas” par apsaimniekošanas jautājumiem Rīgā

2008-05-22

Šodien Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dinevičs (LSDSP) piedalījās diskusijā „Skats no malas”, kurā Rīgas Tehniskās universitātes Inženiertehniskās fakultātes studenti iepazīstinās ar SIA „Kurzemes namu apsaimniekotājs” (KNA) prakses laikā iegūto pieredzi, kā arī izteica ieteikumus pašvaldības apsaimniekošanas uzņēmuma darba uzlabošanai.

 Četru mēnešu ilgajā praksē studenti apmeklēja LR Ekonomikas Ministriju, Rīgas domes Komunālo departamentu, aģentūru „Rīgas mājoklis”, SIA „Rīgas ūdens”, u.c. organizācijas, kā arī veica dzīvokļos uzstādīto ūdens skaitītāju rādījumu pārbaudi un nolasīšanu, apsekoja māju tehnisko stāvokli un sastādīja defekta aktus, piedalījās dzīvokļu īpašnieku kopsapulcēs un sētnieku sapulcēs, māju kopējo ūdens skaitītāju nolasīšanā, kā arī mēneša beigās apkopoja ūdens skaitītāju radījumus un ievadīja tos SIA „KNA” datu bāzē.

          Dinevičs pēc studentu prezentācijām, pauda prieku par studentu paveikto darbu, atzīmējot, ka studenti ir iedziļinājušies „gana sarežģītajā” apsaimniekošanas jomas normatīvajā bāzē, kā arī iepazinušies ar uzņēmuma ikdienas darba specifiku.

          Vicemērs aicināja turpināt aizsākto sadarbību ar minēto mācību iestādi un arī turpmāk veidot šādas diskusijas. Dinevičs tuvākajā laikā vērsīsies pie Rīgas domes koalīcijas partneriem ar priekšlikumu apbalvot labākos šīs katedras studentus, kā arī veidot dažas Rīgas domes apmaksātas budžeta vietas topošajiem speciālistiem, kas nākotnē varētu strādāt pie Rīgas domes komunālās saimniecības sakārtošanas.

          Ar studentu prakses atskaitēm var iepazīties šeit.

          Diskusijā piedalījās arī Rīgas domes Komunālo un dzīvokļu jautājumu komisijas priekšsēdētājs Ivars Gaters, Rīgas domes Komunālā departamenta direktors Juris Kuzma, Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas mājoklis” direktors Anatolijs Aleksejenko un Rīgas pašvaldības Apsaimniekošanas uzņēmumu asociācijas priekšsēdētājs Igors Trubko.

Pēdējās ziņas

2008-05-22 A.Ārgalis tiecies ar Vācijas akustiķiem, kuri strādās pie Mežaparka estrādes projekta
2008-05-22 TV3 LIELIE LĪGO
2008-05-22 Starptautiskās riteņbraukšanas sacensības „Keggi Velo - 2008”
2008-05-21 21. maijā notiks gadskārtējā Latvijas Lauku tūrisma konference
2008-05-21 Izstādē “Bērnu pasaule 2008” bērni sadziedāsies ar Latvijas mūzikas zvaigznēm
2008-05-20 Sakarā ar ārvalstu prezidentu vizīti ierobežos satiksmi
2008-05-20 Starptautisks zinātnisks seminārs LAIKMETĪGĀS MŪZIKAS TENDENCES
2008-05-20 Cēsu muzeja priekšmetiem - jauni aizbildņi
2008-05-20 Daugavas dienas pasākumi Rīgā 24. maijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski