Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

TV3 LIELIE LĪGO

2008-05-22

Līgo! Līgo!

Pavisam drīz gada īsākā nakts jeb Līgo svētki! Šogad lielākā līgošana norisināsies Saulkrastu pludmalē - jūras krastā atradīsies Lielā skatuve, mūzikas teltis, vietas ēdienu un dzērienu baudīšanai. Uz vienu nakti jūras krasts pārvērtīsies par īstu svētku pilsētu!

Agrajiem līgotājiem būs iespēja atpūsties jau ātrāk - no 15:00 skanēs mūzika, bērni varēs izdauzīties pa piepūšamajām bērnu pilsētiņām un izlēkāties uz batutiem, darbosies alus dārzs un kafejnīcas.

Svētki visiem!

Līgošanas svētki tematiski būs sadalīti vairākās daļās, lai priecētu visu paaudžu līgotājus. Pasākuma pirmā daļa veidota šlāgermūzikas un Līgo noskaņās. Tajā uzstāsies grupas Apvedceļš, Latgales Dāmu Pops, Liepavots, Liene Šomase, Normunds Rutulis, Andris Ērglis, Eolika u.c. Koncertu kuplinās folkloras kopa un tautas deju kolektīvi.

Pēc lielā ugunskura iekuršanas 23:00 sāksies otrā pasākuma daļa, kur uzstāsies vairāki pop/rokmūzikas izpildītāji – Ella, Linga, Gain Fast, Z-Scars, Jenny May, Yana Kay, Jumprava, Device, Emi, A-Eiropa u.c. Ieradīsies arī viesis –populārais igauņu hip-hop izpildītājs Lowry.

Lai neviens neiemigtu pirms kopīgas saulrieta sagaidīšanas, DJ Roberts Lejasmeijers un DJ iMix gādās par jautrām dejām. Pasākuma vadītāji visa vakara garumā būs Iveta Feldmane ar Valteru Krauzi. Sākuma daļā kopā ar viņiem līgos Harijs Spanovskis un Jāni Paukštello, bet vēlāk - Gvido Linga ar Gunu Magaznieci.

Par prieku elektroniskās mūzikas cienītājiem, paralēli notiekošajam uz lielās skatuves, darbosies – Red Bull elektroniskās mūzikas telts DJ DEP vadībā, kurā savu sniegumu rādīs gan Latvijas, gan citu valstu dīdžeji. Būs arī telts, kurā pulcēsies šlāgermūzikas cienītāji.

Lai nebēdā tie, kam līgošana paredzēta citur - būs iespējams vērot koncertu arī pie televīzijas ekrāniem TV3 tiešraidē jau no 20:20 līdz pat 1:45 Jāņu rītā.

Noderīga informācija

Lai visi Līgo pasākuma apmeklētāji varētu nokļūt mājās, papildus kursēs vilcieni un starppilsētu autobusi. Nakšņotājiem tiks ierādīta vieta telšu pilsētiņā ārpus pasākuma norises vietas vai arī laikus var parūpēties par naktsmājām kādā no apkārtējiem kempingiem vai viesu namiem.

Biļešu tirdzniecība Biļešu servisa kasēs sāksies 21.maijā un pirmās 5000 biļetes būs iespēja iegādāties par 7 Ls, pārējās par 10 Ls, bet pasākuma dienā tās būs visdārgākās. Bērniem līdz 8 gadu vecumam ieeja par brīvu.

TV3 lielie līgošanas svētki Saulkrastos 23.jūnijā 20:20 TV3 tiešraidē!

Prieks kopā būt!

 

TV3 lielie līgošanas svētki SaulkrastosKoncerts Līgo svētku noskaņās šī gada 23. jūnijā

 

Tiešraides 1.daļa no 20:20 – 23:00

Vakara vadītāji Valters Krauze ar Ivetu Feldmani un Harijs Spanovskis ar Jāni Paukštello.  Piedalīsies Folkloras kopa no Saulkrastiem, tautas deju kolektīvs, Apvedceļš, Latgales Dāmu Pops, Liepavots, Guntis Veits, Liene Šomase, Normunds Rutulis, Inese, Andris Ērglis un Eolika.

 

Tiešraides 2.daļa no 23:00 – 1:45

Vakara vadītāji Valters Krauze ar Ivetu Feldmani un Gvido Linga ar Gunu Magaznieci. Piedalīsies Ufo, Linga, Ella, Z Scars, A-Eiropa, Jenny May, Charizma, Device, Emi, Budevics, Gain Fast, Lily, Aisha, The Lucky Gang, Yana Kay, Le Mag, Ultra, Jumprava, Roberts Lejasmeijers un viesis no Igaunijas – Lowry.

 

Trešā daļa Pludmales Disko Party no 1:45 līdz 6:00

Ar dziesmu Bugi Vugi Roberts Lejasmeijers noslēgs pasākuma tiešraidi un atklās pasākuma trešo daļu Pludmales Disko Party.

Pēdējās ziņas

2008-05-22 Notika diskusija „Skats no malas” par apsaimniekošanas jautājumiem Rīgā
2008-05-22 A.Ārgalis tiecies ar Vācijas akustiķiem, kuri strādās pie Mežaparka estrādes projekta
2008-05-22 Starptautiskās riteņbraukšanas sacensības „Keggi Velo - 2008”
2008-05-21 21. maijā notiks gadskārtējā Latvijas Lauku tūrisma konference
2008-05-21 Izstādē “Bērnu pasaule 2008” bērni sadziedāsies ar Latvijas mūzikas zvaigznēm
2008-05-20 Sakarā ar ārvalstu prezidentu vizīti ierobežos satiksmi
2008-05-20 Starptautisks zinātnisks seminārs LAIKMETĪGĀS MŪZIKAS TENDENCES
2008-05-20 Cēsu muzeja priekšmetiem - jauni aizbildņi
2008-05-20 Daugavas dienas pasākumi Rīgā 24. maijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski