Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izstādē “Bērnu pasaule 2008” bērni sadziedāsies ar Latvijas mūzikas zvaigznēm

2008-05-21

No 23. līdz 25. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā būs dzirdami bērnu smiekli, valdīs kņada un rosība, jo jaunās ģimenes un viņu atvases, kā arī vecvecāki un auklītes pulcēsies otrajā bērnu preču un pakalpojumu izstādē “Bērnu pasaule 2008”, ko organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un atbalsta “Ģimeni cienot, SEB banka”.

Izstādē apmeklētāji varēs ne vien iepazīties ar daudzveidīgu bērnu preču un pakalpojumu ekspozīciju, bet arī atpūsties un baudīt dažādus priekšnesumus. Bērni, kuru vaļasprieks ir dziedāšana un skatuves māksla, varēs iesaistīties dažnedažādos muzikālos pasākumos, jo visas trīs izstādes dienas uz lielās skatuves būs ko redzēt un dzirdēt visai ģimenei.

Katru dienu bērni varēs sajusties kā mākslinieki, kāpjot uz skatuves un koncertējot kopā cer, ka viss izdosies ar akcijujo raidakaar Anci Krauzi, Amber, Normundu Rutuli, Juri Vizbuli, Lieni Zostiņu un Ediju Šnipki, Elizabeti Zagorsku, Andri Ābelīti un Marku Rivu. Mākslinieki būs sarūpējuši populāru dziesmu repertuāru, kā arī interesantus pasākumus, ar kuriem iesaistīt mazos dziedātājus skatuves atrakcijās.

Ar saviem priekšnesumiem iepriecinās “MarieN Studio” dziedātāji un dejotāji, popgrupa „Tev un man”, popgrupa „Rīgas akmentiņi”, kā arī konkursa “Cālis” dalībnieki no Latvijas novadiem, viesosies popgrupu, mūzikas un deju studiju dziedošie un dejojošie bērni no Gulbenes, Rēzeknes, Jelgavas, Tukuma, Ventspils, Liepājas, Ogres, Ozolniekiem, Mārupes un Rīgas.

Bērni būs aicināti piedalīties arī dažādos konkursos, komponēšanas un dzejoļu rakstīšanas darbnīcā, minēt dziesmu melodijas, izdejot latviešu tautas dančus. Tāpat Ķīpsalā darbosies brīvais mikrofons un notiks konkursa “Zelta mute” laureāta noteikšana.

Izstādē “Bērnu pasaule 2008” apmeklētāji, konsultējoties ar Latvijas labākajiem ārstiem un speciālistiem, varēs rast atbildes uz jautājumiem, kas skar grūtniecību, bērnu kopšanu, drošību un veselību, izvēlēties un iegādāties nepieciešamās preces gan bērniem, gan māmiņām, kā arī kopā ar visu ģimeni atpūsties un izklaidēties dažādos aizraujošos pasākumos. Pirmā bērnu preču un pakalpojumu izstāde “Bērnu pasaule” norisinājās 2007. gada maijā, kad četrās dienās to apmeklēja 14 325 cilvēku.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 un atbalsta “Ģimeni cienot, SEB banka”. Izstādes sadarbības partneri ir LR Bērnu un ģimenes lietu ministrija, televīzijas raidījums “Māmiņu Klubs”, portāls “draugiem.lv” un žurnāls “detki.lv”.

Vairāk par pasākumiem: www.bt1.lv/bp

Papildu informācija:
Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
Tālr.: 67065011; 29450037, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

Pēdējās ziņas

2008-05-21 21. maijā notiks gadskārtējā Latvijas Lauku tūrisma konference
2008-05-20 Sakarā ar ārvalstu prezidentu vizīti ierobežos satiksmi
2008-05-20 Starptautisks zinātnisks seminārs LAIKMETĪGĀS MŪZIKAS TENDENCES
2008-05-20 Cēsu muzeja priekšmetiem - jauni aizbildņi
2008-05-20 Daugavas dienas pasākumi Rīgā 24. maijā
2008-05-20 Bieķensalas ielas posmā organizēs vienvirziena satiksmi
2008-05-20 Satiksmes ierobežojumi, nogriežoties no Kalnciema ielas uz Dreiļiņu ielu
2008-05-20 Liepājas tūrisma sezonas atklāšana
2008-05-20 21. maijā notiks gadskārtējā Latvijas Lauku tūrisma konference

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski