Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Noslēgušies pirmie gidu kursi e-vidē Cēsu pils kompleksā

2008-05-16

Šogad gidu kursos e-vidē piedalījās 47 profesionālie tūrisma gidi no Cēsīm un Cēsu rajona, Rīgas, Jūrmalas, Dobeles un Bauskas, kuri sadarbojas ar Latvijas tūrisma operatoriem, kā, piemēram, „Latvia Tours”, „Via Hansa Tours”, „Impro ceļojumi” vai „Baltic Travel Group”. Kursu beidzēju vidū ir dažādu valodu zinātāji, un tāpēc kvalitatīvus stāstījums par Cēsīm un Cēsu pils kompleksu varēs klausīties ne vien latviešu, krievu, angļu un vācu mēlē, bet arī franču, zviedru un norvēģu valodā.

Kursu dalībnieki augstu novērtēja iespēju mācīties no Cēsu vēsturnieku sagatavotajiem vēstures materiāliem. Viņi bija vienlīdz pateicīgi arī par iespēju sertifikātu iegūt e-vidē un rekomendēja šādu projektu īstenot arī citām pašvaldībām, jo tādējādi tiek pavērtas vienlīdzīgas iespējas iegūt pilnīgas zināšanas par konkrētu tūrisma objektu visu Latvijas reģionu tūrisma gidiem.

Kopā ar sertifikātu kursu dalībnieki saņēma arī Ekskursiju vadītāja apliecību. Abi dokumenti būs derīgi trīs gadus – līdz 2011.gada aprīlim.

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs (VVTC) šogad pirmo reizi organizēja gidu kursus e-vidē ar mērķi uzlabot apmeklētājiem pieejamās informācijas kvalitāti par Cēsu pilsētu un Cēsu pils kompleksu.

Arī turpmāk reizi gadā VVTC aicinās jebkuru interesentu piedalīties gidu kursos e-vidē un, sākot ar 2009.gadu, Cēsu pils kompleksā ekskursijas varēs vadīt tikai tie gidi, kuriem būs šāds VVTC izsniegts sertifikāts.

Foto (Gundars Kalniņš): Sertifikātu pasniedz Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra direktore Jolanta Sausiņa (attēlā pa labi). Sertifikātu saņem tūrisma gids Sarmīte Madžule (attēlā pa kreisi). 

Pēdējās ziņas

2008-05-16 Ģimenes dienas pasākumi Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems", Dzegužkalnā un J. Akuratera muzejā
2008-05-16 Cēsis rādīs Somijas skatītākajā TV kanālā
2008-05-16 Hanzas savienības dienas Rīgā
2008-05-16 Jūrmalas pilsēta sagatavojusi jaunus tūrisma informatīvos izdevumus
2008-05-15 Muzeju naktī Cēsīs svinēs 505 gadus senu uzvaru!
2008-05-15 airBaltic aprīlī pārvadā par 20% vairāk pasažieru nekā pērn
2008-05-15 Pēc Jūrmalas pašvaldības iniciatīvas atsākas kuģīšu satiksme
2008-05-15 "Promenade Hotel" Liepājā piešķir "Small Luxury Hotels of the world" zīmolu
2008-05-15 Jūrmalas pilsēta piedalīsies Ceļojuma dienās Stokholmā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski