Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsēta sagatavojusi jaunus tūrisma informatīvos izdevumus

2008-05-16

Šajā gadā Jūrmalas pilsēta ir sarūpējusi ne mazumu jaunumu, ar ko pārsteigt savus viesus. Lai par to plašāk tiktu informēti Latvijas iedzīvotāji un viņiem palīdzētu izvēlēties atpūtas braucienu maršrutus, izdots jauns tūrisma izdevums „Jūrmalas kūrorta ziņas”, kas tiek izplatīts pa pastu Latvijas reģionu lielākajās pilsētās. Tā ir lieliska iespēja saņemt plašāko informāciju par jaunumiem un aktualitātēm Jūrmalā, par iespējām atpūsties kopā ar bērniem un ģimenēm. Pieejams arī pasākumu plāns šī gada vasaras karstajai sezonai.

Šajā izdevumā ir publicēta informācija par interesantākajiem faktiem, kas saistīti ar Jūrmalas pilsētu, tās kūrortvēsturi, ar kuru jūrmalnieki lepojas un labprāt ar to iepazīstina viesus. Tiek aprakstīti pilsētas kultūrvēsturiskās arhitektūras maršruti, lai interesenti vairāk uzzinātu par pilsētas lepnumu – koka jūgendstila mantojumu un citām skaistām ēkām. Tāpat ikviens interesents šajā izdevumā var iepazīties ar kūrortārstniecības un spa pakalpojumu piedāvājumu.

Kūrorta ziņas ir iespējams saņemt arī Latvijas tūrisma informācijas centros. Šis ir pirmais vasaras sezonas izdevums, taču jau uzsākts darbs pie rudens un ziemas sezonas izdevuma, kas klajā nāks septembrī.

Lai turpinātu informēt par notiekošo Jūrmalā un pēc iespējas lielāka daļa Latvijas iedzīvotāju iepazītu Baltijas populārāko kūrortpilsētu, „Neatkarīgās Rīta Avīzes” 16.maija izdevuma pielikumā būs iespēja lasīt par Jūrmalu un šovasar pilsētas viesiem piedāvātājām aktualitātēm.

Ir izdotas jaunas Jūrmalas pilsētas plēšamās kartes latviešu un krievu valodā, angļu un vācu valodā. Kartes ir ļoti parocīgas, lai dotos pastaigās vai brauktu ar velosipēdu pa centru un citām pilsētas daļām, jo tajās ir atzīmēti tūrisma maršruti, atpūtas iespējas un tūrisma mītnes. Kartēs sniegta informācija par populārākajiem apskates objektiem, kuģīša maršrutu Rīga – Jūrmala – Rīga un kuģīša regulārajiem reisiem pa Lielupi. Kartes palīdzēs viesiem vieglāk orientēties pilsētā.

Kartes ir iespējams saņemt Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma informācijas centrā, Lienes ielā 5, Majoros un Tūrisma informācijas punktā Priedainē, pie iebraukšanas pilsētā, kā arī Jūrmalas tūrisma mītnēs un domes apmeklētāju apkalpošanas centros, Latvijas tūrisma informācijas centros un Latvijas tūrisma informācijas birojos.


 

Pēdējās ziņas

2008-05-16 Ģimenes dienas pasākumi Rīgas Kultūras centrā "Iļģuciems", Dzegužkalnā un J. Akuratera muzejā
2008-05-16 Noslēgušies pirmie gidu kursi e-vidē Cēsu pils kompleksā
2008-05-16 Cēsis rādīs Somijas skatītākajā TV kanālā
2008-05-16 Hanzas savienības dienas Rīgā
2008-05-15 Muzeju naktī Cēsīs svinēs 505 gadus senu uzvaru!
2008-05-15 airBaltic aprīlī pārvadā par 20% vairāk pasažieru nekā pērn
2008-05-15 Pēc Jūrmalas pašvaldības iniciatīvas atsākas kuģīšu satiksme
2008-05-15 "Promenade Hotel" Liepājā piešķir "Small Luxury Hotels of the world" zīmolu
2008-05-15 Jūrmalas pilsēta piedalīsies Ceļojuma dienās Stokholmā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski