Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Promenade Hotel" Liepājā piešķir "Small Luxury Hotels of the world" zīmolu

2008-05-15

Ik gadu „Small Luxury Hotels of the world” /turpmāk tekstā SLH/ saņem daudz pieteikumus no viesnīcām visā pasaulē, kas vēlas iegūt šo zīmolu, bet tikai apmēram 5% atbilst izvirzītajiem kritērijiem. Eiropā vislielākā SLH zīmolu viesnīcu koncentrācija ir Itālijā un Francijā. No Baltijas valstīm SLH viesnīcas ir tikai Igaunijā – viesnīca „Telegrāfs” Tallinā un viesnīca „Padaste” Muhu salā. Viesnīca „Promenade Hotel” Liepājā ir pirmā un pagaidām vienīgā viesnīca Latvijā, kas ir izpelnījusies augsto godu, lai tiktu uzņemta Pasaules Mazo Luksuss viesnīcu zīmolā.
SLH ir zīmols, zem kura apvienojušās vairāk nekā 440 viesnīcas no 70 pasaules valstīm. Pamatdoma – piedāvāt, ko vairāk par iespēju pārgulēt un paēst, bet, galvenokārt sniegt ceļotājam neaizmirstamas sajūtas apvienojumā ar izcilu apkalpošanu. Viesnīcas un to piedāvāto pakalpojumu spektrs ir ļoti daudzveidīgs – viesnīca var atrasties viduslaiku pilī vai Āfrikas tuksneša vidū, varbūt uz privātas salas vai Baltijas jūras krastā, citas piedāvā baudīt modernākos SPA pakalpojumus vai meditēt un sakārtot savu iekšējo pasauli viesnīcā, kas iekārtota balstoties uz Feng Shui mācību.
Pasaulē ir patiesi daudz viesnīcu, kuru kvalitāti un pasniegto servisu pārsvarā novērtē ar zvaigznēm, bet „Small Luxury Hotels of the world” ir viesnīcas, kuras ir ļoti īpašas ar dizaina un interjera neatkārtojamību.
SLH viesnīcu viesi ir gan parasti ceļotāji un darījuma cilvēki, gan ļaudis, kuri šādas viesnīcas apmeklē īpaši, lai baudītu neatkārtojamo atmosfēru. Cilvēki, kuriem īpaši svarīgs ir sniegto pakalpojumu līmenis un apkalpojošā personāla individuāla attieksme pret katru viesi, kuri izvēlas viesnīcas, lai izjustu to vienreizējo sajūtu, ko sniedz katra no SLH viesnīcām, ir apvienojušies Īpašā klubā. Biedru skaits ir pietiekoši iespaidīgs – 50 000 cilvēku. Īpaši daudz kluba biedru ir ASV, taču arī Eiropā to skaits arvien palielinās. Piemēram, Lielbritānijā to ir gandrīz 11 500.
Nenoliedzami tik ātra un veiksmīga šāda mēroga Luksuss viesnīcu zīmola iegūšana dizaina viesnīcai „Promenade hotel” ir ne tikai pagodinājums, bet arī pamudinājums skatu vērst vēl augstāk, nākotnē plecu pie pleca cīnoties par prestižām balvām ar visā pasaulē ļoti labi pazīstamām augstas klases viesnīcām.
Tuvākajā laikā dizaina viesnīcai „Promenade Hotel” „Small Luxury Hotels of the world” pievienosies arī „Hotel Bergs” Rīgā.

 

Pēdējās ziņas

2008-05-15 Muzeju naktī Cēsīs svinēs 505 gadus senu uzvaru!
2008-05-15 airBaltic aprīlī pārvadā par 20% vairāk pasažieru nekā pērn
2008-05-15 Pēc Jūrmalas pašvaldības iniciatīvas atsākas kuģīšu satiksme
2008-05-15 Jūrmalas pilsēta piedalīsies Ceļojuma dienās Stokholmā
2008-05-15 Mežaparka estrādes rekonstrukcijas darbi tiks pabeigti savlaicīgi
2008-05-15 Starptautiskā Muzeju diena Cēsīs pulcinās muzeja priekšmetu aizbildņus
2008-05-15 Rīgas dome prēmēs basketbola komandas "Barons/LMT" un "ASK Rīga"
2008-05-14 Rīgas domes pateicība Imantam Ziedonim
2008-05-14 Dzintaru koncertzālē notiks vairāki Dziesmu un deju svētku ieskaņas koncerti

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski