Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Madonna izdod savu garšīgāko albumu

2008-05-12

13.maijā mūzikas izdevniecības Warner Bros apgādā klajā nāks pasaules popmūzikas dīvas nr.1Madonnas jaunākais studijas albums “Hard Candy”.

Šis ir popmūzikas karalienes vienpadsmitais studijas albums. Tas seko pirms trim gadiem izdotajam “Confessions on a Dance Floor”, kas albumu topos debitēja 1. vietā trīsdesmit valstīs un ir pārdots 8 miljonos kopiju.
 
“Hard Candy” ir garšīga 12 muzikālo “našķu” kolekcija, kas ieturēta labākajās deju mūzikas tradīcijās, pievienojot stilīgus hip-hop ritmus no šī brīža “karstākajiem” vārdiem pasaules popmūzikā – Timbaland, Justin Timberlake, Kanye West, Pharrell Williams (The Neptunes) un Nate “Danja” Hills.
 
Pulsējošais albuma pirmais singls “4 Minutes”, kuru Madonna radījusi kopā ar Timbaland un Justin Timberlake, ir visvairāk lejupielādētā dziesma iTunes topā Lielbritānijā, Francijā, Vācijā, Austrijā, Kanādā, Īrijā, Beļģijā, Nīderlandē, Somijā, Spānijā, Jaunzēlandē, Šveicē un Zviedrijā. Tā arī ieņem pirmo vietu Eiropas radiostaciju topā.
 
30.aprīlī Madonna prezentēja jauno albumu bezmaksas koncertā Ņujorkas slavenajā “Roseland” koncertzālē. Koncerts vērojams portālā music.msn.com. Eiropas prezentācija notika 6.maijā “Olympia” koncertzālē Parīzē.
 
Latvijā Madonnas albums “Hard Candy” ar lielākā tirdzniecības centra “Spice” un Latvijas saldumu leģendas “Laima” atbalstu tiks izdots 13.maijā. Tirdzniecības centrā “Spice” Informācijas centrā no 13.maija līdz 1.jūnijam albums tiks piedāvāts par sevišķi garšīgu cenu LVL 9,99. Savukārt, 31. maijā tirdzniecības centrā norisināsies Madonas jaunā diska prezentācijas pasākums, kura laikā apmeklētāji un mēdiju pārstāvji tiks aicināti iesaistīties dažādās aktivitātēs! Albumu ieteicams baudīt kopā ar ekskluzīvo Laima šokolādes tāfeli “Dzērvene un Rieksts”, kas ir gards jaunums Latvijas tirgū.
 
Albums, kuru ietekmīgais mūzikas žurnāls “Rolling Stone” novērtējis ar 4 zvaigznēm, būs pieejams arī limitētas tirāžas versijā, kurai pievienoti divi “bonus” remiksi (“4 Minutes” Tracy Young House remikss un Rebirth remikss), konfektes un 16 lappušu buklets.
 
23.augustā ar koncertu Kardifā, Velsā Madonna atklās savu jaunāko pasaules koncertu turneju “Sticky and Sweet”. Koncertus organizēs “Live Nation” un režisēs dziedātājas ilggadējais koncertu turneju partneris Džeimijs Kings. Biļetes tirdzniecībā no 16.maija.
 
Gaidāmie koncerti Eiropā:
 
23.augusts - Kardifa, Lielbritānija- Millenium Stadium;
26.augusts - Nīca, Francija - Stade Charles Ehrmann;
28.augusts - Berlīne, Vācija - Olympic Stadium;
2.septembris - Amsterdama, Nīderlande – Arena;
4. septembris - Diseldorfa, Vācija - LTU Arena;
6.septembris - Roma, Itālija - Olympic Stadium;
9.septembris - Frankfurte, Vācija - Commerzbank Arena;
11.septembris - Londona, Lielbritānija - Wembley Stadium;
20.septembris - Parīze, Francija - Stade de France.
 

Madonnas vārds komentārus vairs neprasa. Starptautiskā popmūzikas ikona savā vairāk nekā 2 dekādes ilgās karjeras laikā pārdevusi 200 miljonus albumu un 10.martā tika iekļauta prestižajā Rokenrola Slavas zālē.

Pēdējās ziņas

2008-05-12 Muzeju naktī - “Veļas diena Neibādē”
2008-05-12 Portishead apvienojas jaunā albumā
2008-05-12 Def Leppard atgriežas ar jaunu albumu
2008-05-12 Ārlietu ministrija sagatavojusi elektronisku ceļvedi "Darba iespējas Eiropas Savienības institūcijās"
2008-05-10 Platforma Music un Orbit papildina bezmaksas mūzikas krājumus!
2008-05-10 Tērvetes dabas parks sāk jauno tūrisma sezonu
2008-05-10 Tūristu ceļvedis: Angļi ir resni, apsēsti ar seksu un atkarīgi no televīzijas
2008-05-10 Jūrmala sevi popularizēs Ukrainā "Eiropas dienās"
2008-05-10 "flyLAL" pasažieru skaits aprīlī pieaudzis par 70%

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski