Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Igaunijas – Latvijas Programma turpmākajos sešos gados atbalstīs Latvijas un Igaunijas sadarbības projektus 36 miljonu apmērā.

2008-05-08

Igaunijas – Latvijas Programma, kas tiek līdzfinansēta no Eiropas Reģionālās attīstības fonda, Latvijas un Igaunijas valsts budžeta, aptver sekojošas teritorijas: Latvijā - Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Kuldīgas, Liepājas, Limbažu, Madonas, Ogres, Rīgas, Saldus, Talsu, Tukuma, Valkas, Valmieras un Ventspils rajonus, savukārt Igaunijā - Hījumā, Jegevas, Lēnes, Pilvas, Pērnavas, Tartu, Sāres, Valgas, Vīlandes un Veru apriņķus.

Programma ir atvērta projektu pieteikumu iesniegšanai, un tās procedūra paredz nepārtrauktu projektu pieteikumu iesniegšanas principu. Līdz ar to Igaunijas-Latvijas programmā netiek piemērots tā saucamais projektu uzsaukumu princips. Lēmumus par projektu finansēšanu pieņem Uzraudzības komiteja, kuras sastāvā ir pārstāvji no Igaunijas un Latvijas, lēmumu par iesniegtajiem projektu pieteikumiem pieņems vismaz 3 reizes gadā. Apvienotais tehniskais sekretariāts, kas atrodas Tartu, Igaunijā, nodrošina programmas ieviešanu ikdienā. Apvienotais tehniskais sekretariāts ir atbildīgs par projektu pieteikumu pieņemšanu, reģistrāciju un apstrādi, kā arī sniedz padomus un informāciju projektu iesniedzējiem par Programmas mērķi, prioritātēm, atbalsta virzieniem un vērtēšanas kritērijiem. 

Programma līdzfinansē tādus sadarbības projektus, kuru iesniedzēji ir publiskas iestādes, publiskām iestādēm līdzvērtīgas institūcijas, bezpeļņas organizācijas un privātie uzņēmumi, kas Programmas teritorijā veicina ilgtspējīgu attīstību un ekonomisko konkurētspēju. Finansējuma saņemšanai projektā var plānot tādas aktivitātes kā publisko pakalpojumu vadība, uzņēmējdarbības attīstība un dzīves vides kvalitātes uzlabošana, kā arī kopēji kultūras projekti, tūrisma mārketings u.c.

Pēdējās ziņas

2008-05-08 Notiks Rīgas domes tūrisma darba grupas sēde
2008-05-08 Spānijas pilsētplānošanas eksperti tiekas ar Jūrmalas domes vadību
2008-05-08 Noslēgušies pirmie gidu kursi e-vidē Cēsu pils kompleksā
2008-05-06 Iepazīstinās ar jaunu viesnīcu biznesa koncepciju
2008-05-06 Rituma Ivanova izstāde "Viņi sapņo"
2008-05-06 Zemo cenu aviokompānija Germanwings sāk darbu Latvijā
2008-05-06 Visi uz Latvijas Velo saietu 2008, Skrundā!
2008-04-30 Ziemeļu fortos jaunas piknika vietas
2008-04-30 Aicinās doties uz Liepāju

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski