Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīgas centrā atvērta jauna augstākās klases viesnīca "Reval Hotel Elizabete"

2008-04-30

„Reval Hotel Elizabete” piedāvā visas iespējamās ērtības – restorānu „C.U.T.”, lobby bāru – “Bar at C.U.T.”, „Courtyard Lounge”, divas elegantas un labiekārtotas konferenču zāles, fitnesa centru un saunu, pazemes autostāvvietu un bezmaksas bezvadu Internetu visā viesnīcas teritorijā. Gada siltajos mēnešos viesiem būs iespēja atpūsties vasaras terasē „Courtyard Terrace”.

Restorāns „C.U.T.” ir mūsdienīgs un neformāls. Tas var uzņemt 125 viesus, piedāvājot plašu uz grila pagatavotu ēdienu klāstu. Restorāns atvērts brokastīm, pusdienām un vakariņām. Viesnīcas iekšpagalmā iekārtots „Courtyard Lounge”, kā arī vasaras terase „Courtyard Terrace”, kas ir ideāli piemērotas vietas īpašu pasākumu organizēšanai.

„Reval Hotel Elizabete” ģenerāldirektors Pontus Gillfelt atzīst: „Mēs, „Reval Hotels”, esam gandarīti, ka mūsu apsaimniekoto viesnīcu klāstam varam pievienot šo skaisto ēku. Jaunatvērtā viesnīca noteikti būs labs papildinājums Rīgā esošajām naktsmītnēm, kas uzlabos industrijas infrastruktūru un spēs piesaistīt jaunus klientus mūsu pilsētai.

Viesnīcas dizainu izstrādāja starptautiska dizaineru komanda, un tas atspoguļojas viesnīcas kosmopolītiskajā noskaņā.

Fasādes autori ir arhitekts Bruno Deslandes un „ARCHItrāvs” komanda, kas sadarbojusies ar SIA „Nams”. Profesionāļu komanda viesnīcas fasādes un iekšpagalma dizainam izvēlējusies stikla un koka faktūras paneļu kombināciju. Šis risinājums rada dinamisku un pievilcīgu iespaidu. Viesnīcas stiklotā fasāde ir pirmais šāda veida dizaina paraugs Ziemeļeiropā.

Viesnīcas interjera dizainu izstrādāja pazīstamā argentīniešu dizainere Gabriela Iglesias un Pablo Stutz no Lielbritānijas uzņēmuma „GIAD Ltd.”. Interjera elementi atspoguļo mūsdienīgas, modernas un kosmopolītiskas iezīmes, kas ideāli saskan ar pašas Rīgas un tās iedzīvotāju garu.

Viesnīcas „Reval Hotel Elizabete” būvniecība aizsākās 2006.gadā, kad norvēģu nekustamo īpašumu investīciju kompānija „Linstow AS” un būvuzņēmējs „Skonto Būve” parakstīja sadarbības līgumu par jaunās ēkas būvniecību. Šī projekta īstenošanā ieguldīto investīciju apjoms sasniedz 30 miljonus eiro vai aptuveni 21 miljonu latu.


Par „Reval Hotels”: „Reval” viesnīcu grupa ir vadošais viesnīcu tīkls Baltijas valstīs un pārvalda astoņas pilna servisa augstākās klases „Reval Hotels” viesnīcas lielākajās Baltijas pilsētas: trīs Tallinā, Igaunijā, trīs Rīgā, Latvijā, vienu Viļņā un vienu Kauņā, Lietuvā. Papildus grupā ietilpst arī otrs zīmols – „Reval Inn”, kas piedāvā ekonomiskās klases viesnīcas un Baltijā ir pārstāvēts ar trīs viesnīcām – Tallinā, Viļņā un Klaipēdā.

„Reval Hotels” un „Reval Inn” pieder norvēģu nekustamo īpašumu investīciju kompānijai „Linstow AS”, kuras īpašnieks ir „Anders Wilhemsen Group” – pasaulē lielākās kruīza kuģu kompānijas „Royal Caribbean Cruise Lines” līdzīpašnieks. „Reval” viesnīcu grupas apgrozījums 2007.gadā sasniedza 58,8 miljonus eiro. 

Pēdējās ziņas

2008-04-30 Ziemeļu fortos jaunas piknika vietas
2008-04-30 Aicinās doties uz Liepāju
2008-04-30 Red Bull Simply Cola – jauns un 100% dabisks dzēriens
2008-04-30 Tūristus informēs katru dienu
2008-04-30 Foto stāsts: Unikāla iespēja 21.gadsimta cēsniekiem!
2008-04-30 Izdota grāmata par Karostu
2008-04-30 Daugavpilī sāk kursēt kuģītis
2008-04-30 Izveidota Rīgas balvas Goda grāmata
2008-04-30 30. aprīlī velodiena Kuldīgā ar devīzi "Eiropa domā zaļi"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski