Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Red Bull Simply Cola – jauns un 100% dabisks dzēriens

2008-04-30

Rīga, 30. aprīlis. Austrijas kompānija Red Bull GmbH, apliecinot savu mērķi kļūt par līderi pasaules dzērienu ražotāju vidū, radījusi jaunu produktu – Red Bull Simply Cola – stipru un dabisku dzērienu, kas no 2008. gada aprīļa pieejams Austrijā, Šveicē, Itālijā, Lielbritānijā, Īrija, Krievijā un ASV spēļu ellē Lasvegasā. Latvijas tirgū Red Bull Simply Cola plānots ieviest tuvāko divu gadu laikā.

Red Bull Cola nav ne enerģijas dzēriens ar kolas garšu, ne kolas un enerģijas dzēriena sajaukums – tā vienkārši ir Red Bull kola – dzēriens no 100% dabiskām sastāvdaļām. Izklausās neticami? Kāpēc gan ne? Red Bull uzskata, ka gluži kā vecajos labajos laikos kolu ir iespējams pagatavot no dabiskām izejvielām bez slepenas formulas, pilnīgi visas sastāvdaļas norādot uz dzēriena iepakojuma – skārdenes.

Pateicoties īpašajai receptei, kurā ir iekļautas tikai dabiskas sastāvdaļas, Red Bull Simply Cola ir stipra un dabiska. Tā ir vienīgā kola, kuras sastāvā ietilpst gan kolas rieksti, gan kokas koka lapas – pareizo augu ekstraktu izvēle nodrošina klasisku, ne pārāk saldu kolas garšu.

Stipra un dabiska – šāds moto vadīja Red Bull Simply Cola tapšanas procesu, tāpēc tajā nav atrodamas ne fosforskābes, ne konservanti, ne mākslīgās krāsvielas, ne mākslīgie garšas pastiprinātāji. Vai mūsdienīgu dzērienu ir iespējams izstrādāt bez iepriekš minētajām ķīmiskajām vielām, kas sastopamas teju vai katrā atspirdzinošajā dzērienā? Jā!

Red Bull Simply Cola dzēriena pamatā ir dabisks kofeīns no kafijas pupiņām un garša no dažādu augu ekstraktiem. Kādiem? Kardamona, kanēļa, krustnagliņām, kokas lapu, kakao, piparmētras, galangalas vai zilā ingvera, ingvera, kolas riekstu, citrona, laima, lakricas, muskatriekstu, sinepju sēklu, apelsīnu, priežu un vaniļas ekstraktiem.

Kā redzat, izgatavot augstākās kvalitātes kolu var būt tik vienkārši – Red Bull Simply Cola vienkārši ir kola.

Vairāk informācijas: www.redbull.lv un www.redbull.com


 

Pēdējās ziņas

2008-04-30 Ziemeļu fortos jaunas piknika vietas
2008-04-30 Aicinās doties uz Liepāju
2008-04-30 Rīgas centrā atvērta jauna augstākās klases viesnīca "Reval Hotel Elizabete"
2008-04-30 Tūristus informēs katru dienu
2008-04-30 Foto stāsts: Unikāla iespēja 21.gadsimta cēsniekiem!
2008-04-30 Izdota grāmata par Karostu
2008-04-30 Daugavpilī sāk kursēt kuģītis
2008-04-30 Izveidota Rīgas balvas Goda grāmata
2008-04-30 30. aprīlī velodiena Kuldīgā ar devīzi "Eiropa domā zaļi"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski