Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā notiks Latvijas kūrortu konference

2008-04-28

Pēdējā laikā Latvijā notiek strauja tūrisma nozares attīstība un jaunu tūrisma produktu ieviešana un veicināšana valstī. Tiek veidoti jauni nacionālie tūrisma produkti un izmantoti dažādi dabas un cilvēku resursi šo produktu izveidē un attīstībā, lai veicinātu kvalitatīvu tūrisma produktu ar augstu pievienoto vērtību attīstību.

Kūrorti ir viens no populārākajiem tūristu galamērķiem Eiropā. Taču veselības tūrisms Latvijā vēl joprojām nav novērtēts un kūrortu jomā nav sakārtota tiesiskā bāze, uz kā pamata varētu attīstīties veselības kūrorti. Lai pievērstu valstisku uzmanību kūrorta problēmu risināšanai, 2004.gada septembrī tika rīkota pirmā Latvijas kūrortu konference, kura izraisīja vērienīgas debates un pārdomas par kūrortu problēmu Latvijā.

Konferencē ar ziņojumiem uzstāsies pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, Jūrmalas pilsētas domes, kūrorta rehabilitācijas centra "Jaunķemeri", Sabiedrības veselības aģentūras, Vides ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Rīgas Stradiņa Universitātes, Latvijas Universitātes, Eiropas kūrortu asociācijas, Eiropas Parlamenta, Lietuvas nacionālās rehabilitācijas un kūrortu centra, Lietuvas kūrortu asociācijas, Igaunijas kūrortu asociācijas, Vācijas kūrortu asociācijas, Čehijas kūrortu asociācijas un Britu nacionālās tūrisma valdes.

Konferences ietvaros tiks pieņemta rezolūcija par pasākumiem, kuri būtu jāveic, lai veicinātu kūrortu nozares attīstību Latvijā.

Vienlaikus konferences laikā Jūrmalas pilsētas dome un Siguldas novada dome parakstīs biedrības "Latvijas kūrortpilsētu asociācijas" dibināšanas statūtus. Biedrības mērķis būs veicināt kūrortu reglamentējošo normatīvo aktu izstrādi un pieņemšanu Latvijā, attīstīt un paplašināt Latvijas kūrortpilsētu darbību.

Konference notiks plkst.10 kūrorta rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri", Kolkas ielā 20. Plkst.16 notiks preses konference, kurā būs iespēja iegūt plašāku informāciju par jaundibināto Latvijas kūrortpilsētu asociāciju.
 

Pēdējās ziņas

2008-04-28 4. maijā Vērmanes dārzā bērniem un Esplanādē jauniešiem iecerēta īpaša svētku programma
2008-04-28 Garšu saderību seminārs viesnīcā "Promenade Hotel"
2008-04-28 Noslēdzies metu konkurss kanālmalas izgaismošanai
2008-04-28 Jūrmalā notiks 2. Latvijas kūrortu konference
2008-04-28 Aicina iesniegt kultūras pasākumu projektus Rīgas Svētkiem
2008-04-28 Unikāla iespēja 21.gadsimta cēsniekiem!
2008-04-28 Ielūgums uz "Germanwings" lidmašīnas kristībām
2008-04-28 5.Starptautiskais Tautas muzikantu saiets
2008-04-28 Daugavpilī notiks starptautiskā konference par Daugavpils cietoksni

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski