Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīko Jaunmoku pils iepazīšanas dienu

2008-04-28

Pasākuma laikā Rīgas birģermeistara un pils saimnieka Džordža Armitsteda tēlā iejutīsies aktieris Jānis Skanis. Muzeja nakts pasākumi Jaunmokās, kuri sāksies jau dienā, piedāvās notikumus, akcijas un pārsteigumus līdz pusnaktij. Šogad no jauna tiks atgādināts, ka Jaunmoku pils ir mednieku pils.

Vasaras saulgriežos - Līgo svētkos Jaunmokās piedāvās sarīkojumu Argentīnas tango noskaņās un Līgo nakts ielīgošanu, mācoties sajust dabas mistisko spēku.

Jūlijā paredzēts svinēt Jaunmoku liepu uzziedēšanu uz jaunās un romantiskās dārza terases, bet augustā - vasaras pilnbriedā tiks svinēti pirmie Jaunmoku dārza svētki ar Ainas Kalnciemas un viņas draugu koncertu "No renesanses līdz klasikai".

Oktobrī pils atjaunotāja Andra Vītola vadībā kopā sanāks Latvijas mākslinieki uz plenēru, lai uz savām paletēm iemūžinātu Jaunmoku pakalnu un leju glezniecisko saspēli. Oktobrī paredzēts svinēt arī Jaunmoku pils arhitekta Vilhelma Bokslafa 150.dzimšanas dienu.

Par šiem un vēl citiem Jaunmoku pils piedāvājumiem varēs uzzināt pils iepazīšanās dienā, malkojot liepziedu tēju un sajūtot pils saimnieku klātbūtni. Pasākumā aicināti piedalīties mediju un tūrisma firmu pārstāvji.

Jaunmoku pils būvēta ap 1901.gadu pēc Rīgas birģermeistara Džordža Armitsteda pasūtījuma un kalpojusi kā medību un vasaras rezidence. Pils un arī staļļa projektu 1898.gadā izstrādājis Vilhelms Bokslafs, izveidojot Jaunmoku pili par vienu no Latvijā pazīstamākajām ķieģeļu celtnēm. Tagad Jaunmoku pils pieder AS "Latvijas Valsts meži" un priecē apmeklētājus ar savu sakoptību un interesantām izstādēm. Pils atrodas Rīgas-Jūrmalas šosejas 75.kilometrā.

 

Pēdējās ziņas

2008-04-28 Klaipēdas pašvaldības pārstāvji iepazīstas ar Liepājas pieredzi militārā mantojuma saglabāšanā
2008-04-28 Rīgas tūrisma sezonas atklāšana piesaistījusi lielu interesentu uzmanību
2008-04-28 Rīgas mērs informēs par šogad plānotajiem darbiem veloceliņu infrastruktūras attīstībā
2008-04-28 Jūrmalā notiks Latvijas kūrortu konference
2008-04-28 Daugavpilī notiks starptautiskā konference par Daugavpils cietoksni
2008-04-28 5.Starptautiskais Tautas muzikantu saiets
2008-04-28 Ielūgums uz "Germanwings" lidmašīnas kristībām
2008-04-28 Unikāla iespēja 21.gadsimta cēsniekiem!
2008-04-28 Aicina iesniegt kultūras pasākumu projektus Rīgas Svētkiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski