Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Rīgas tūrisma sezonas atklāšana piesaistījusi lielu interesentu uzmanību

2008-04-28

Pasākumu cikla "Atklāj savu Rīgu" laikā šodien liels daudzums interesentu izmantojuši iespēju doties speciāli organizētās tematiskajās ekskursijās, kurās Rīgu iespējams iepazīt no dažādiem skatu punktiem. "Pieteikšanās šīm ekskursijām bija izsludināta jau pirms pusotras nedēļas un praktiski visas vietas tika simtprocentīgi aizpildītas, taču vairāki interesenti vēl šorīt lūdza, vai nevarētu piedalīties ekskursijās par spīti tam, ka viņi nebija laikus pieteikušies," pastāstīja Bricis.

Rīgas tūrisma sezonas atklāšanas pasākumu plašo apmeklētību TKIC pārstāvis skaidroja ar to, ka šodien galvaspilsētā paralēli tūrisma aktivitātēm notiek arī dažnedažādi citi pasākumi, piemēram, amatnieku tirdziņš Rātslaukumā un motobraucēju sezonas atklāšana. Tostarp Bricis norādīja, ka apmeklētāju skaitu kuplina arī vasarīgie laika apstākļi.

Šorīt pasākumu cikla "Atklāj savu Rīgu" apmeklētāji piedalījās ekskursijā pa rātsnamu, kuru vadīja Rīgas vicemērs Almers Ludviks (LPP), savukārt deputāts Dainis Stalts bija izveidojis tūrisma maršrutu "Līvu ceļš", kas iepazīstināja interesentus ar līvu atstātajām pēdām galvaspilsētā. Tāpat tika organizētas arī tādas tematiskās ekskursijas, kā "Muzikālā Rīga", "Viduslaiku Rīga", "Tirgotāju Rīga". Plaši apmeklētas bija arī trīs stundu ilgās sacensības "Vecrīgas kods".

Savukārt vakarā ap plkst.20 pie Melngalvju nama sāksies ekskursija "Naksnīgā Rīga", kuras laikā ar teatralizētiem elementiem un līdzdarbošanos būs iespēja viesoties pie Mencendorfa kundzes, tikties ar Alķīmiķi, Zāļu tantiņu un Skursteņslauķi.

Tāpat šodien savu darbu sācis Rīgas retro tramvajs, kas šogad kursēs divos maršrutos - "Rīgas bulvāru loks" un "Mežaparks".





 

Pēdējās ziņas

2008-04-28 4. maijā Vērmanes dārzā bērniem un Esplanādē jauniešiem iecerēta īpaša svētku programma
2008-04-28 Garšu saderību seminārs viesnīcā "Promenade Hotel"
2008-04-28 Noslēdzies metu konkurss kanālmalas izgaismošanai
2008-04-28 Jūrmalā notiks 2. Latvijas kūrortu konference
2008-04-28 Aicina iesniegt kultūras pasākumu projektus Rīgas Svētkiem
2008-04-28 Unikāla iespēja 21.gadsimta cēsniekiem!
2008-04-28 Ielūgums uz "Germanwings" lidmašīnas kristībām
2008-04-28 5.Starptautiskais Tautas muzikantu saiets
2008-04-28 Daugavpilī notiks starptautiskā konference par Daugavpils cietoksni

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski