Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

1.Starptautiskais Tango Festivāls Latvijā "Tango Sun Festival"

2008-04-25

Festivālā paraugdemonstrējumus sniegs un meistarklases vadīs vieni no šobrīd pasaulē labākajiem Argentīnas tango dejotājiem un pasniedzējiem - Adrians Verediče un Alehandra Oberta no Argentīnas. Adrians un Alehandra uzstājas visā pasaulē, piedalījušies daudzos tango festivālos, tai skaitā, Parīzē, Berlīnē, Romā, Amsterdamā, Londonā, Maskavā u.c., visur reprezentējot tango mūziku un deju visā tās patiesajā skaistumā un nozīmībā. Adrians un Alehandra ir Adrians Verediče un Alehandra Oberta ir Buenosairesas orķestra "Tanguisimo" solo dejotāji un Argentīnas tango slavenā šova "Otango" galvenie dejotāji un horeogrāfi.

Festivālā tango apmācības vadīs arī Latvijā jau atzinību ieguvušie lieliskie pasniedzēji no Vācijas - Ilona un Salvadors Riosi, Laura Priori un Andreass fon Maksens, kā arī Argentīnas tango pasniedzēji no Latvijas Aigars Stirna un Ginta Opmane.

Trijos festivāla „Tango Sun Festival 2008” vakaros uzstāsies vairāki starptautiski atzīti mūziķi. Bandoneonists un dziedātājs Džonatans Blatijs (Jonatan Blaty) un ģitārists Romāns Gomess (Roman Gomez) – divi jauni, talantīgi, Eiropā jau atzinīgi novērtēti mūziķi no Argentīnas - klausītājiem un dejotājiem spēlēs un dziedās skaņdarbus no tango klasikas „zelta fonda” un Astora Piacolas repertuāra. Lieliskais trio „Muzet Royal” no Vācijas – akordeoniste Zirida Heits, vijolniece Kordula Heta un kontrabasiste Angela Trūga – festivālā spēlēs gan tradicionālus, klasiskus tango, gan skaistu, dažādu zemju un tautu (franču, vācu, itāļu u.c.) mūziku. Tango vakarus vadīs pazīstamie tango dīdžeji DJ Carsten un DJ Andreas no Vācijas.

Festivāla centrālie pasākumi notiks elegantajā četrzvaigžņu viesnīcā „Baltic Beach Hotel”, kas atrodas Baltijas jūras krastā, kāpu zonā, tātad festivāla dalībnieki varēs gan atpūsties pludmalē, gan dejot tango un pusdienot ar lielisku skatu uz jūru.
Festivāla organizētāji - Argentīnas tango deju studijas „Tangostudio” vadītāji, Argentīnas tango dejotāji un pasniedzēji Aigars Stirna un Ginta Opmane – ir pārliecināti, ka festivāls būs svētki gan visiem tā dalībniekiem, gan Jūrmalas pilsētai un tās viesiem.
Tuvāka informācija par festivālu un citām deju studijas „Tangostudio” aktivitātēm internetā: www.tangostudio.lv, e-pasts festival@tangostudio.lv, tālr. 26344457.

Pēdējās ziņas

2008-04-25 Digitālā formātā klajā nāk Dona albums "Lelle"
2008-04-25 Būs jauns skeitparks Kurzemes rajonā
2008-04-25 Valsts svētkos 4. maijā tautu aicina dāvināt ziedus Latvijai
2008-04-25 Rīgas ekskluzīvajām viesnīcām konkurenci pieteiks "Reval Hotel Elizabete"
2008-04-25 Notiks Liepājas tūrisma kontaktu birža
2008-04-25 Sagatavots novērtējums "Ķīšezera ciema" ietekmei uz vidi
2008-04-25 Skolu komandas Rīgas maratonam aicinātas pieteikt arī brīvprātīgos
2008-04-25 Svinīgi atklās jauno vilcienu maršrutu Rīga-Valga
2008-04-25 Vācijas vēstnieks

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski