Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Skolu komandas Rīgas maratonam aicinātas pieteikt arī brīvprātīgos

2008-04-25

„Vēlētos uzsvērt, ka brīvprātīgie ir alternatīvs risinājums, kas domāts tiem, kas šogad vēl nejūtas gatavi mēģināt spēkus skriešanā, tomēr vēlas piedalīties lielākajā pilsētas aktīvās atpūtas pasākumā. Turklāt brīvprātīgo darbs, īpaši skolu jauniešu vidū, ir parasta prakse līdzīgos maratonos citur pasaulē. Kāpēc, lai tas tā nebūtu arī Rīgā?” saka Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Almers Ludviks (LPP/LC).

Rīgas maratona organizatore Inese Ķīkule: „Brīvprātīgie palīgi ir ļoti svarīgi, lai veidotos maratona atmosfēra un katrs skrējējs justos labi. Pašiem brīvprātīgajiem tā ir neaizmirstama pieredze – būt klāt un iekļauties organizatoru komandā. Aicinām brīvprātīgos palīdzēt maratona sagatavošanā dažādos darbos, sākot jau nedēļu iepriekš no 6.maija, kā arī aktīvi darboties norises vietā, piemēram, pasniegt ūdeni, palīdzēt dalībniekiem ar informāciju, uzmundrināt skrējējus, pasniegt finišētājiem medaļas vai palīdzēt uzkopt; būs vajadzīgi arī tā sauktie mazie sakarnieki, kas atnes rezultātus, palīdz mediju centrā un citur.”

Jau ziņots, ka šogad pēc Rīgas vicemēra A. Ludvika iniciatīvas nodibināta jauna Rīgas maratona balva – ceļojošais „Rīgas domes kauss”, kas ir pirmā balva tieši Rīgas skolām maratona 18 gadu pastāvēšanas vēsturē. Tā mērķis ir popularizēt skriešanu un veselīgu dzīvesveidu skolu jauniešu vidū, kā arī veicināt komandas garu, saliedētību un biedriskumu.

Cīņā par ceļojošo „Rīgas domes kausu” katra Rīgas skola maratonā aicināta veidot komandu, kuras sastāvā var piedalīties gan skolas audzēkņi, gan skolas mācībspēki, gan arī skolēnu vecāki. Aktīvāko skolas komandu vērtēs pēc pieteikto un finišējušo komandas dalībnieku skaita mini maratonā, kā arī brīvprātīgo darba.


Skolu komandu pieteikšanās termiņš ir 12. maijs. Pilnīga informācija par skolu komandu dalību un reģistrāciju maratonā atrodama nolikumā, kas publicēts vairākās mājas lapās – www.sports.riga.lv, www.nordearigasmaratons.lv, un www.e-skola.lv. Nolikums izstrādāts sadarbībā ar partneri aģentūru „Nords Porter Novelli” un Rīgas domes Izglītības jaunatnes un sporta departamentu.
 

Pēdējās ziņas

2008-04-25 1.Starptautiskais Tango Festivāls Latvijā "Tango Sun Festival"
2008-04-25 Digitālā formātā klajā nāk Dona albums "Lelle"
2008-04-25 Būs jauns skeitparks Kurzemes rajonā
2008-04-25 Valsts svētkos 4. maijā tautu aicina dāvināt ziedus Latvijai
2008-04-25 Rīgas ekskluzīvajām viesnīcām konkurenci pieteiks "Reval Hotel Elizabete"
2008-04-25 Notiks Liepājas tūrisma kontaktu birža
2008-04-25 Sagatavots novērtējums "Ķīšezera ciema" ietekmei uz vidi
2008-04-25 Svinīgi atklās jauno vilcienu maršrutu Rīga-Valga
2008-04-25 Vācijas vēstnieks

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski