Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspilī septīto reizi notiks tūrisma konference

2008-04-22

Konference sāksies plkst. 10:30 Ventspils Augstskolas 1.auditorijā ar Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieka Jāņa Vītoliņa uzrunu, un to vadīs Eiropas reģionālā tūrisma institūta direktors, Latvijas e-tūrisma asociācijas prezidents Aivars Mackevičs. Konference noslēgsies ap plkst. 16:20.
 
Konferences laikā svinīgi apbalvos Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centra organizētā Ventspils 2007.gada naktsmītņu konkursa uzvarētājus un pasniegs jaunos sertifikātus Ventspils gidiem. Naktsmītņu konkurss pagājuša gada nogalē notika pirmo reizi, bet gidu apmācības un sertificēšana jau trešo reizi. Konferences laikā notiks arī plašāka naktsmītņu konkursa rezultātu analīze, ko prezentēs vērtēšanas eksperte, Talsu TIC vadītāja Inese Roze.

Par Ekonomikas ministrijas (EM) plānotajām aktivitātēm tūrisma jomā 2008.gadā stāstīs EM Ārējo ekonomisko attiecību un tirdzniecības politikas departamenta direktora vietniece Marina Paņkova. Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Uldis Vītoliņš informēs konferences dalībniekus par ES struktūrfondu finansējuma piesaistes iespējām tūrisma uzņēmējdarbības attīstībai, tūrisma nozares attīstības rezultātiem Latvijā 2007.gadā un aktivitātēm 2008.gadā. 

Konferences pirmajā daļā būs arī vērtējums par Ventspils pilsētas, Ventspils rajona un  Kurzemes reģiona tūrisma attīstības rezultātiem 2007.gadā un turpmākajiem attīstības plāniem. Par iepriekš minētajiem jautājumiem referēs Kurzemes tūrisma asociācijas izpilddirektore Jana Bergmane, Ventspils TIC vadītājs Guntars Seilis un Ventspils rajona padomes un Usmas pagasta padomes priekšsēdētājs Gendrihs Šķesters.
 
Konferences otrajā daļā asociācijas „Lauku ceļotājs” prezidente Asnāte Ziemele pievērsīsies Latvijas lauku tūrisma attīstības aktualitātēm, bet Latvijas e-tūrisma asociācijas prezidents Aivars Markevičs jaunumiem un tendencēm interneta izmantošanā tūrisma nozarē. Tiks sniegta arī informācija par ārvalstu viesu reģistrēšanas kārtību naktsmītnēs. Par konkrētiem projektiem un pasākumiem tūrisma attīstības veicināšanai Ventspilī informēs Ventspils Kultūras centra, Ventspils brīvostas pārvaldes, aviokompānijas „Air Baltic”, Olimpiskā centra „Ventspils" un Ventspils pilsētas Komunālās pārvaldes pārstāvji.

Aicinām konferencē piedalīties uzņēmējus, tūrisma profesionāļus, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjus, kā arī studentus, kurus interesē tūrisma joma! Konference apmeklējama bez maksas.
 
Pielikumā : 7. Ventspils tūrisma konferences programma.
 
Informāciju sagatavoja:
Inga Aulmane
Ventspils TIC galvenā speciāliste
Tālr. 636 22263, e-pasts: tourism@ventspils.lv
www.ventspils.lv
www.taourism.ventspils.lv 

Pēdējās ziņas

2008-04-22 EP debatēs par ASV bezvīzu režīma programmu
2008-04-22 Kuldīgas pils dzirnavu atjaunošanai būs nepieciešams miljons latu
2008-04-22 Jēkabpilī tiekas Zemgales tūrisma speciālisti
2008-04-22 Kompānija Baltic Travel Group uzņemta prestižākajā Eiropas tūroperatoru Euromic aliansē
2008-04-22 Iepazīstina ar Mežaparka rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņas projektu
2008-04-22 Rīgas Centrālā bibliotēka uzsāk pasākumu ciklu Populārs cilvēks bibliotēkā
2008-04-22 Jauns vēstures tūrisma ceļvedis "Napoleona karspēks Latvijā"
2008-04-21 "Rīgas starptautiskā autoosta" pirmajā ceturksnī apkalpojusi 725 628 pasažierus
2008-04-21 Latvija kopš aprīļa pārstāv Igauniju vienoto jeb

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski