Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kompānija Baltic Travel Group uzņemta prestižākajā Eiropas tūroperatoru Euromic aliansē

2008-04-22

Meetings-Incentive-Conferences-Events)* nozarē ir lielākās. Baltic Travel Group ir kļuvusi par pirmo dalībnieku Euromic, kurš eksluzīvi pārstāv nevis vienu valsti, bet uzreiz trīs. Kā pilntiesīgs alianses dalībnieks Baltic Travel Group oficiāli tiks prezentēts izstādē IMEX-2008, kura notiks aprīļa beigās Frankfurtē-pie-Mainas.

Baltic Travel Group prezidents Vladislavs Korjagins: “Pievienoties Euromic ir iespējams tikai tajā gadījumā, ja kompānija saņem atbilstošu ielūgumu un par to nobalso esošie alianses dalībnieki. Pats iestāšanās process ilga gandrīz divus gadus. Šajā laikā konsorcija pārstāvji pārbaudīja gan kompānijas finansiālo maksātspēju, gan arī veica rūpīgu aptauju klientu un partneru vidū, ieskaitot  pasaules lielākos viesnīcu tīklus, kuri darbojas Baltijas valstīs. Mēs katrā ziņā esam priecīgi, ka tāda starptautiskajās tūrisma aprindās autoritatīva apvienība kā Euromic ir patiesi novērtējusi mūsu iegūto reputāciju un kvalifikāciju MICE jomā. Būtībā dalība Euromic – tā ir kvalitātes zīme, kura objektīvi paaugstina Baltic Travel Group statusu un pozitīvu kompānijas uzņemšanu tirgū.”

Korjagina kungs paskaidroja, ka Baltic Travel Group dalība Euromic (www.euromic.com) ir noderīga un izdevīga divu galveno iemeslu dēļ. Pirmkārt, kompānija ir ieguvusi pieeju plašai konsorcija datubāzei, dalībai dažādās mārketinga programmās un pasākumos, kurus Euromic organizē gan Eiropā, gan arī Ziemeļamerikā. Baltic Travel Group automātiski ieguvusi tiesības piedalīties trijās pasaules nozīmīgākajās tūrisma izstādēs, kuras ik gadu tiek organizētas Čikāgā, Frankfurtē-pie-Mainas, Barselonā, kur Euromic vienmēr ir savs stends. Uzņēmums jau ir sajutis efektu no iestāšanās konsorcijā  - ir pieaudzis to ārzemju firmu un organizāciju pieprasījumu skaits, kas vēlas Baltijas valstīs organizēt korporatīvas konferences, seminārus un cita veida pasākumus.

Otrkārt, Baltic Travel Group iegūst vērtīgu iespēju - pieredzes un zināšanu apmaiņu ar labākajām firmām, kuras strādā MICE sfērā. „Viena lieta, kad kompānija, tā teikt, sava biznesa attīstības procesā „vārās savā sulā”. Un pavisam kas cits – kad varam apmainīties ar informāciju, paaugstināt kvalifikācijas līmeni un paplašināt redzesloku, sadarbojoties ar ārvalstu kolēģiem, kuri, tāpat kā mēs, ir izturējuši ļoti nopietnu atlasi, lai kļūtu par konsorcija Euromic* dalībniekiem,” – rezumēja Baltic Travel prezidents Vladislavs Korjagins.

* Šis starptautiskajā tūrisma nozarē pieņemtais termins (MICE) nozīmē pilna kompleksa pakalpojumu sniegšanu četros galvenajos virzienos: Meetings (tikšanās), Incentives (veicinošie, motivējošie izbraukumi), Conferences/Conventions (konferences, semināri), Exhibitions/Events (izstādes, notikumu tūrisms, korporatīvie pasākumi/notikumi).

Par Baltic Travel Group
Kompānija Baltic Travel Group, kura dibināta 2000. gadā, piedāvā pilna spektra tūrisma pakalpojumus, specializējas kompleksā juridisko personu un organizāciju apkalpošanā izejošā un ienākošā tūrisma jomā. Kompānijas biroji atrodas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā; tajos strādā 42 cilvēki. Baltic Travel Group ir vairāku specializētu profesionālo apvienību locekle: Latvijas tūrisma aģentu asociācija ALTA, Lietuvas tūrisma asociācija LTAS, Inspiration Riga, Starptautiskā aviapārvadātāju asociācija IATA, Eiropas un Amerikas tūroperatoru asociāciju ETOA un USTOA. 2007. gadā pēc Eiropas reģionālā tūrisma institūta (E.R.T.I.) tradicionālās aptaujas „Gada cilvēks tūrismā” aptaujas Baltic Travel Group prezidents Vladislavs Korjagins tika atzīts par labāko nominācijā „Uzņēmējs tūrisma aģentūru un operatoru biznesā”. Baltic Travel Group biroju 2007. gadā Lietuvas Valsts tūrisma departaments nosauca par „Veiksmīgāko tūrisma aģentūru Lietuvā”. Neauditētais kompānijas apgrozījums pagājušajā gadā veidoja 8,6 milj. EUR.

Papildu informācija:
Ļevs Fainveics, sabiedrisko attiecību konsultants
tel.: 67045835, 29538469, el. pasts: lev@rezonanseplus.lv

 

Pēdējās ziņas

2008-04-22 EP debatēs par ASV bezvīzu režīma programmu
2008-04-22 Kuldīgas pils dzirnavu atjaunošanai būs nepieciešams miljons latu
2008-04-22 Jēkabpilī tiekas Zemgales tūrisma speciālisti
2008-04-22 Iepazīstina ar Mežaparka rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņas projektu
2008-04-22 Ventspilī septīto reizi notiks tūrisma konference
2008-04-22 Rīgas Centrālā bibliotēka uzsāk pasākumu ciklu Populārs cilvēks bibliotēkā
2008-04-22 Jauns vēstures tūrisma ceļvedis "Napoleona karspēks Latvijā"
2008-04-21 "Rīgas starptautiskā autoosta" pirmajā ceturksnī apkalpojusi 725 628 pasažierus
2008-04-21 Latvija kopš aprīļa pārstāv Igauniju vienoto jeb

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski