Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" sagatavo Ventspils lidostu reisu uzņemšanai

2008-04-17

Lai Ventspils lidosta sāktu lidojumu apkalpošanu, VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” sniedza savu palīdzību - sagatavoja tehniskās drošības iekārtas un aprīkojumu – rentgena lentu, metāla detektorus un informatīvās norādes, nodrošināja datu pārraides procesus un datorus ar nepieciešamo programmatūru. Piešķirot lietošanā vienu bagāžas vilcēju pilnā komplektācijā un divus bagāžas ratus, VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” gādā par Ventspils lidostas tehnisko darbību.

Līdz jūnija sākumam Ventspils lidostas darbību nodrošinās Rīgas lidostas personāls. Tajā pasažierus apkalpos trīs aviācijas drošības inspektori, kuri veiks pasažieru, bagāžas, personāla un transporta drošības kontroli, viens lidojumu reģistrācijas aģents, viens ielādes meistars un viens krāvējs. Ventspils lidostas personāls šajā laikā VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” mācību centrā apgūs klientu un reisu apkalpošanas zināšanas, mācīsies par aviācijas drošības prasībām un pēc sekmīgi nokārtotiem pārbaudījumiem un praktiskās apmācības viņi pārņems darbu Ventspils lidostā. Darbiniekiem, kuri šobrīd un līdz jūnija sākumam strādā Ventspils lidostā, Rīgas lidosta gādā par transportu nokļūšanai darba vietā.

No VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” iespējams doties uz 66 tiešajiem galamērķiem. VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” operē 17 aviokompānijas („airBaltic”, „KLM”, „FlyLAL”, „Czech airlines”, „SAS”, „Finnair”, „Lufthansa”, „Aeroflot”, „Austrian”, Uzbekistan airways”, „LOT”, „LatCharter”, „Turkish airlines”, „Ryanair”, „easyJet”, „Aerlingus”, „Norwegian”), no kurām četras ir zemo cenu lidsabiedrības.
Kopumā pērn VAS „Starptautiskā lidosta "Rīga"” apkalpoja 3 160 954 pasažierus.
 

Pēdējās ziņas

2008-04-17 Mazsalacas Skaņākalnā stādīs 3000 priedes
2008-04-17 Mazsalacā pie Neļķu klintīm notiks Zemes dienai veltīts pasākums
2008-04-17 Palangas pludmali Lietuvā papildina ar smiltīm no jūras dibena
2008-04-17 Saeimas komisija interesējas par rindām pēc pasēm
2008-04-17 Singapūrā publikai atvērts pasaulē lielākais panorāmas ritenis
2008-04-17 Izdota Rīgas un Latvijas tūrisma karte astoņās valodās
2008-04-17 "Delta" un "Northwest" apvienošanās radīs pasaulē lielāko aviokompāniju
2008-04-17 Informēs par Rīgas tūrisma sezonas atklāšanas pasākumiem
2008-04-17 Gaujas Nacionālajā parkā sākta meža ceļu, stigu un taku norobežošanu ar barjerām

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski