Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nebraskas universitātes studentu džeza ansambļa KONCERTS

2008-04-17

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija piedāvā

UNO Jazz Ensemble

Nebraskas universitātes Omahā /ASV/
studentu džeza ansambļa
KONCERTS

otrdien, 2008. gada 22. aprīlī plkst. 17.00 JVLMA Lielajā zālē
/ieeja par ziedojumiem/


Vairākkārt apbalvotais UNO (Nebraskas universitātes Omahā) džeza ansamblis joprojām turpina saņemt atzinību no starptautiski atzītiem džeza māksliniekiem un profesionāļiem par savu izcilo muzicēšanu. Bez ikgadējā UNO Lielo prēriju džeza festivāla organizēšanas, ansamblis regulāri piedalās dažādos ASV mērogā atzītos džeza festivālos un reģionālās konferencēs, piemēram, Nebraskas mūzikas pedagogu asociācijas konferencē, Notrdamas džeza festivālā, Austrumvidienes reģiona sanāksmē par džeza izglītību un Ziemeļteksasas džeza festivālā.  2003. gada jūnijā UNO Džeza ansamblis koncertēja Baltijas valstīs, tajā skaitā uzstājās Klaipēdas Starptautiskajā džeza festivālā Lietuvā un Tabasalu bigbendu festivālā Igaunijā, kā arī sniedza koncertu Latvijā. Šajos festivālos piedalījās profesionāli džeza mūziķi no visas pasaules un tie piesaistīja  apmēram 45 tūkstošu lielu auditoriju trīs dienu laikā. UNO ansamblis ir priecīgs šogad doties jau otrajā turnejā un atkal viesoties Baltijas valstīs.
Dr. Pīts Medsens /Pete Madsen, UNO Džeza studijas koordinators un vadītājs/
UNO džeza studijas vadītājs  Pīts Medsens ir ieguvis bakalaura grādu Misūri universitātē, maģistra grādu – Ziemeļilinoisas universitātē un profesionālā doktora grādu trombona spēlē – Ilinoisas universitātē. Medsens vada dažādos džeza ansambļa sastāvus, organizē UNO Lielo prēriju džeza festivālu un UNO Zemo pušaminstrumentu dienas, piedalās pētniecībā un pasniedz džeza improvizāciju, kā arī spēlē Kontinentālā trombonu kvarteta sastāvā. Medsens ir pieprasīts viesmākslinieks, kurš uzstājas viscaur ASV, Eiropā, Japānā, Ķīnā, Kanādā un Brazīlijā.
UNO studentu džeza ansambļa Eiropas tūres 2008 programma galvenokārt veidojas  no amerikāņu komponistu oriģinālkompozīcijām un aranžējumiem. Tajā skanēs I Can't Stop Loving You  /Kvinsija Džonsa aranž./, Konta Bazī Splanky, Boba Meijera Ebony Rain, Toma Kubis The Five Alarm Fire,  Let the Good Times Roll /Marka Teilora aranž./, kā arī vairākas Gordona Gudvina kompozīcijas, piem., Down the Middle to Worthy, Mama Lama Samba un  A Few Good Men.
Aicināti visi interesenti!
 

Pēdējās ziņas

2008-04-17 VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" sagatavo Ventspils lidostu reisu uzņemšanai
2008-04-17 RīBēJa MuTe jauniestudējumam "Pifa piedzīvojumi" - PAPILDIZRĀDE 16. maijā!
2008-04-17 RD Kultūras departaments iezīmē šā gada nozīmīgākos kultūras pasākumus Rīgā
2008-04-17 Prezentēs Mežaparka rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņas projektu
2008-04-17 airBaltic sāk tiešos lidojumus uz Erevānu un Almati
2008-04-17 Gaujas Nacionālajā parkā sākta meža ceļu, stigu un taku norobežošanu ar barjerām
2008-04-17 Informēs par Rīgas tūrisma sezonas atklāšanas pasākumiem
2008-04-17 "Delta" un "Northwest" apvienošanās radīs pasaulē lielāko aviokompāniju
2008-04-17 Izdota Rīgas un Latvijas tūrisma karte astoņās valodās

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski