Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Pret franču siera meistaru Elejā sāk pirmstiesas izmeklēšanu aizdomās par mazgadīgo pavešanu

2008-04-15

Eribēru tur aizdomās par uzmākšanos Elejas skolas nepilngadīgajām skolniecēm.

Šis fakts kļuvis zināms pēc Ziemassvētku brīvdienām, kad kāda no skolniecēm saviem vienaudžiem parādījusi ar mobilo tālruni nofilmētus kadrus Eribēra guļamistabā. Tajos kaila meitene cenšas izmukt no vecā vīra. Pats Eribērs gan uzmākšanās faktu neatzīst. Viņš uzsver - nekāda seksa nav bijis, un kaila viņa istabā meitene bijusi, jo gribējusi iet vannā. Turklāt - nepilngadīgās viņam nozagušas vairāk nekā 300 latu.

Lai gan fakts gaismā nācis jau decembrī, lieta ierosināta vien aprīlī. Taču arī tagad policija plašākus komentārus nesniedz, vien norāda - nevienai personai pagaidām nav noteikts aizdomās turamā statuss. Kas bijis patiesībā, noskaidrošot izmeklēšana.

LETA jau ziņoja, ka Eribērs savai nelielajai siera ražotnei Jelgavas rajona Elejā meklē jaunu saimnieku.

"Galvenie iemesli ražošanas pārtraukšanai ir tas, ka esmu jau vecs, man drīz būs 80 gadi, turklāt ar katru dienu palielinās ražotnes kontroļu skaits un produktu analīžu izmaksas. Ja sākotnēji izmaksas par analīzēm bija desmit lati, tad tagad tās jau ir sasniegušas 200 latus. Pirms trijiem gadiem mēs pārdevām ļoti daudz siera, bet tagad cilvēkiem nav tik daudz naudas, lai viņi pirktu to, jo siera ražošanas izmaksas kļūst dārgākas un dārgākas," iepriekš žurnālistiem stāstīja Eribērs.

Eribērs savā ražotnē gatavoja mīksto sieru "Eleja", kas gatavots no termiski neapstrādāta govs piena, ko viņš savāc agri no rīta no pāris zemnieku saimniecībām. Lai siers būtu garšīgs, ir vajadzīgs labs, silts govs piens, kuram pievieno enzīmus, nogaida, kad virsu nostājas sūkalas, tās nolej un tad šo piena masu sapilda formās un liek nogatavināties.

Latvijā viņš ieradies pirms aptuveni desmit gadiem, un šeit viņam paticis tik ļoti, ka palicis uz dzīvi šeit un vairs nedomā atgriezties dzimtenē. Francijas likumdošanā noteikts, ka cilvēks pēc 65 gadu vecuma nedrīkst nodarboties ar uzņēmējdarbību, bet viņš gribējis vēl strādāt un savas receptes un dzīves pieredzi izmēģināt arī Latvijā, kā arī apguvis pirmo svešvalodu savā dzīvē - latviešu valodu, iepriekš žurnālistiem stāstīja uzņēmējs.

 

Pēdējās ziņas

2008-04-15 Pieteikšanās mūzikas meistarklasēm "Red Bull Music Academy" rit pilnā sparā
2008-04-15 Gnarls Barkley izdod otro albumu
2008-04-15 Debijas albumu izdod Skārleta Johansone
2008-04-15 Meraijas Kerijas uzvaras formula
2008-04-15 Dafijas debijas albums tagad arī Latvijā
2008-04-15 Iespēja redzēt izrādes "Momo" un "Klase"!
2008-04-15 Stājas spēkā jauni noteikumi, kas regulē ielu, sezonas un izbraukuma tirdzniecību
2008-04-15 Fotoizstāde "CITA AMERIKA"
2008-04-15 Aprīlī notiks Bibliotēku nedēļa Rīgas Centrālajā bibliotēkā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski