Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vidzemes priekšpilsētā sāk peldvietu un aktīvās atpūtas zonu sakopšanu un labiekārtošanu

2008-04-14

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Dana Šarlovska, galvenie labiekārtošanas un sakopšanas darbi pie ezeriem tiks veikti līdz 15.maijam - peldsezonas atklāšanai. Tiks sakopti krasti un piegulošās teritorijas, attīrīta grunts volejbola laukumos un pludmales zonās ieklāta baltā smilts.

No 15.maija Bābelīša ezerā, Dambjapurva ezerā un Velnezerā tiks uzstādītas biotualetes. Tāpat kā rotaļu laukumos, kas Vidzemes priekšpilsētā labiekārtoti pēdējo divu gada laikā, arī visās aktīvās atpūtas zonās pie ezeriem esošais inventārs tiks sagatavots atpūtas sezonai - salaboti tenisa galdi, koka soliņi, ģērbtuves, laipas, atpūtas vietas, atkritumu urnas. Teritoriju uzkopšana un inventāra apkope tiks nodrošināta visu sezonu, pastāstīja Šarlovska.

Kā uzsvēris Vidzemes priekšpilsētas izpilddirektors Juris Viņķelis, šogad atpūtniekus līdz ar peldsezonas atklāšanu aktīvās atpūtas zonās gaida vairāki jaunumi - pie Dambjapurva ezera tiks izveidota jauna bērnu pilsētiņa, tāpat ar jauniem daudzveidīgiem elementiem jau jaunnedēļ tiks papildināta pagājušajā gadā uzstādītā un atpūtnieku iemīļotā Džungļu taka.

Pie Velnezera mazākos atpūtniekus šogad sagaidīs jauns rotaļu laukums, bet vienā no ezeriem tiks uzstādīta izgaismota rotējošā strūklaka, informēja Viņķelis.

Bābelīša ezers ir vienīgā Vidzemes priekšpilsētā esošā oficiālā peldvieta bērniem un pieaugušajiem, kuru vasarā apmeklē tūkstošiem iedzīvotāju. Tāpēc Bābelīša ezerā un tā apkārtnē gan līdz peldsezonas atklāšanai, gan visu vasaru jāveic papildu apsaimniekošanas darbi - pludmales zonu norobežošana ar plastmasas bojām, ceļu un laukumu sagatavošana, autonovietnes izveide, vairāku ceļa zīmju un norādes zīmju un brīdinājuma zīmju izgatavošana, iegāde un uzstādīšana.

Kā ziņots, peldsezona tiks atklāta 15.maijā.


 

Pēdējās ziņas

2008-04-14 Rīgas policija sašutusi par Beļģijas televīzijā demonstrēto filmu par Rīgu kā sekstūrisma pilsētu
2008-04-14 Veicinās Latvijas un Krievijas sadarbību tūrisma jomā
2008-04-14 Eksperts: Pieprasījums pēc Latvijas tūrisma produktiem pieaugs
2008-04-14 Ķīna atklāj jaunu olimpisko gaisa maršrutu
2008-04-14 Gaujas Nacionālajā parkā iepazīstinās ar jauniem metodiskajiem materiāliem
2008-04-14 Rīgā pagaidām darbojas tikai peldošās strūklakas
2008-04-14 Atjaunots ES aviokompāniju "melnais saraksts"
2008-04-14 Liepājas Jūrmalas parkā atdala zemi SPA kompleksa būvniecībai
2008-04-14 Rekonstrukcijas darbi sanatorijā "Ķemeri" norit nelielos apmēros

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski