Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs rosina piedalīties ideju konkursā "Vidzemes suvenīrs Eiropai"

2008-04-11

Cēsis, 11. aprīlis. Līdz 7. maijam jaunieši aicināti iesniegt spilgtas un radošas idejas konkursam Vidzemes suvenīrs Eiropai. Veiksmīgākās idejas autors konkursa noslēguma pasākumā maijā saņems mācību procesā noderīgu un vērtīgu balvu – pasaulē plānāko klēpjdatoru Apple MacBook Air, kas pirmoreiz prezentēts šā gada sākumā. Turklāt 10 interesantāko darbu autori gūs iespēju šī gada jūnijā vai septembrī viesoties Briselē, Eiropas Parlamenta mītnē un klātienē iepazīties ar šīs un citu Eiropas Savienības institūciju darbību.

Konkursā, ko rīko Eiropas Tautas partijas (Kristīgo demokrātu) un Eiropas Demokrātu grupa un Eiropas Parlamenta deputāts Aldis Kušķis sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu, aicināti piedalīties vidusskolu, arodskolu un mākslas skolu audzēkņi, kuri var piedāvāt spilgtas un radošas idejas Vidzemes atpazīstamības veicināšanai Eiropā un pasaulē. A.Kušķis uzsver: „Vidzeme ir nozīmīga Latvijas daļa un unikāla arī Eiropas kontekstā. Ja jaunieši domā tāpat un ir īsti sava reģiona patrioti, tad aicinu viņus dalīties domās par to, kā piesaistīt Eiropas tūristus un prezentēt savu reģionu, kā arī ceru, ka šis konkurss pamudinās viņus nopietnāk interesēties par Latvijai perspektīvo tūrisma nozari un izvēlēties to par savu nākotnes profesiju.”

Iesniegtos darbus vērtēs divās kārtās – līdz 7. maijam tiks pieņemti konkursa darbi, no kuriem vispirms izvēlēsies radošākās, spilgtākās un interesantākās idejas, kurus maija otrajā pusē autori prezentēs žūrijai. Vērtēšanā piedalīsies pārstāvji no visām konkursa norisē iesaistītajām institūcijām. Konkursa apbalvošanas pasākums notiks 23. maijā Vidzemes Augstskolas telpās. 

Konkursa Vidzemes suvenīrs Eiropai nolikums atrodams Vidzemes Augstskolas un Eiropas Parlamenta deputāta A.Kušķa mājas lapās (www.va.lv un www.kuskis.lv), kā arī konkursa sadarbības partneru – Tūrisma attīstības valsts aģentūras un Vidzemes Tūrisma asociācijas – mājas lapās internetā.

Informāciju sagatavoja
Linda Sala
Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra
galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr. 64127755
e-pasts: linda.sala@cesis.lv
 

Pēdējās ziņas

2008-04-11 Jauns portāls un izklaides iespējas internetā - Luxuries.lv
2008-04-11 Sacensības daiļslidošanā "Burvīgās slidas 2008"
2008-04-11 Butter In Fly šo piektdien akustiski radio QBS
2008-04-11 Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerts
2008-04-11 Armēņu duduks skanēs Cēsīs
2008-04-11 Cēsu Tūrisma informācijas centram – 10 gadi!
2008-04-11 Lielākā daļa Varšavas kultūras dienu pasākumu būs bez maksas
2008-04-11 Lidosta "Rīga" sekmīga pabeigusi skrejceļa marķēšanu un strādā pēc ierastā grafika
2008-04-11 Alūksnē darbu sācis tūrisma informācijas centrs

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski