Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Franču investori atver viesnīcu Maskavas forštatē

2008-04-08

"Dodo Hotel" biznesa modelis ir izstrādāts pēc līdzības ar Francijas viesnīcu ķēdi "Accor". Īpašnieki uzskata, ka neparastā atrašanās vieta Maskavas, Jersikas un Daugavpils ielu krustojumā nebūs šķērslis viesnīcas popularitātei.

Patlaban viesnīca strādā pagaidu režīmā, bet īstā atvēršana gaidāma aprīļa beigās, kad pilnībā būs iekārtoti visi 109 numuri un tajos varēs izmitināt ap 220 viesu. Lielākā daļa numuru ir divvietīgi, būs arī daži numuri ģimenēm.

Viesnīcas līdzīpašnieks Frederiks Dehondts uzskata, ka ekonomiskā klase varētu būt pieņemama dažādiem klientiem, tai skaitā biznesa cilvēkiem, kas domā investēt Maskavas forštates attīstībā, jo jaunu projektu skaits aizvien pieaug.

"Dodo Hotel" sevi pozicionē kā viesnīcu nesmēķētājiem, par smēķēšanu numurā klientam jārēķinās ar 60 eiro (42 latu) sodanaudu. "Mēs varam nodrošināt labu cenu bez kompromisiem kvalitātes un tīrības ziņā un nodrošināt labu atmosfēru," ir pārliecināts Dehondts, kurš līdz šim darbojies informācijas tehnoloģiju un interneta mārketinga jomā.

Viesnīca uzbūvēta pilnīgi no jauna gada laikā, tās nosaukums izvēlēts vairāku iemeslu dēļ. "Dodo ir līdzīgs vārds kā Lido vai Līgo, to viegli iegaumēt. Franču valodā tas ir salda miega vēlējums maziem bērniem," skaidro Dehondts.

"Mēs sākam ar Rīgu, jo te ir Baltijas valstu centrs. Protams, gribam iet tālāk, veidojot viesnīcu ķēdi Baltijā un Austrumeiropā," atzīst Dehondts, īpaši uzsverot, ka "Dodo Hotel" ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, nevis franču kompānijas filiāle.

Ķēdei attīstoties, tā saglabās identitāti kā Latvijas uzņēmums. Pēc ekonomiskās klases numuriem, kuru cena ir 39-49 eiro (27,3-34,3 lati) par diennakti, ir liels pieprasījums gan no vāciešiem, frančiem, angļiem, gan Latvijas iedzīvotājiem.

No pirmajiem klientiem saņemtas pozitīvas atsauksmes - viņiem patīk, ka blakus atrodas nelieli koka namiņi. Pie viesnīcas ieejas redzamas videonovērošanas kameras, bet rajona kriminālā slava šobrīd nav izjūtama. "Gangsteru te nav," apgalvo Dehondts.

 

Pēdējās ziņas

2008-04-08 Karostas cietumā jaunajā tūrisma sezonā tiks piedāvāti vairāki jauni pakalpojumi
2008-04-08 Notiks Rīgas domes tūrisma darba grupas sēde
2008-04-08 Veic priekšdarbus, lai visā Eiropā atļautu izmantot mobilo tālruni lidojumu laikā
2008-04-08 Latvijas iedzīvotāji atpūtas ceļojumos dodas labprāt
2008-04-08 Franču siera meistars meklē jaunu saimnieku savai ražotnei Elejā
2008-04-08 Liepājnieki aptaujā par vides problēmām par nozīmīgu uzskata pludmali un Jūrmalas parku
2008-04-08 Lietuvas dabas liegumos nedrīkstēs izmantot dzīvojamos vagoniņus
2008-04-07 Paziņo svētku noformējuma Rīgā konkursa uzvarētājus
2008-04-07 airBaltic sāks tiešos lidojumus uz Ventspili

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski