Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Viena pilsēta, divas valstis – Red Bull X-Border vieno Latviju un Igauniju

2008-04-03

Red Bull X-Border ir pirmās "JIB" formāta sacensības Baltijā, kurās gluži kā komandu sporta veidos aci pret aci cīnīsies divu valstu komandas. Abu komandu sastāvā startēs seši snovbordisti, kuri vairāk kā mēnesi atpakaļ tika atlasīti speciāli rīkotās kvalifikācijas sacensībās. Arī pašas kvalifikācijas sacensības bija īpašas un ļoti interesantas pašiem dalībniekiem, jo rezultātu tajās noteica nevis žūrija, skatītāji vai organizatori, bet gan paši sportisti, kuriem tika dota iespēja vērtēt vienam otru.

"Jam session" formātā veidotā Latvijas izlase notika 28. februārī Žagarkalnā. Tajā noskaidrojās, ka paši snovbordisti uzskata, ka komandas kapteiņa Stasa Korotkova vadībā pretestība igauņiem ir jāizrāda Kristapam Dzenim, Kasparam Grozam, Raivim Krasņikovskim, Voldemāram Siliņam un Jurim Strangotam.

Kvalifikācijas sacensībās Igaunijā noskaidrojies, ka igauņi cīņai pret latviešiem deleģē tādus snovbordistus kā Sīmu Aunisonu, Robertu Mononenu, Kristiānu Tūleveski, Holdenu Videsu un Mario Visanapu. Igaunijas komandu vadīs tās kapteinis Jusi Apivala.

Abas kaimiņvalstu komandas šīm sacensībām ir trenējušās vairāk kā mēnesi, un to, ko katra ir sagatavojusi, lai pārsteigtu pretiniekus, žūriju un fanus, būs iespējams uzzināt tikai 5. aprīlī pulksten 15:00 ierodoties Valkā, Rīgas ielā uz pašas robežas, kur speciāli šīm sacensībām būs sagatavotas īpašas konstrukcijas un atvests sniegs. Baltijā pirmās Red Bull X-Border sacensības vērtēs starptautiska žūrija, kuras sastāvā būs poļu snovbordists Gņiazdo, Konstantīns Kokorevs no Krievijas un norvēģis Frods Skarboe. Protams, pasākumā ieradīsies arī Red Bull DJ auto "Pingauzer" un uz tā par spilgtākiem mūzikas ritmiem cīnīsies DJ Krii no Latvijas un igaunis DJ Hāmālāinen.

Vairāk informācijas par gaidāmajām Red Bull X-Border sacensībām Valkā un Valgā iespējams atrast mājas lapā www.redbull.lv


 

Pēdējās ziņas

2008-04-03 Jauns portāls un izklaides iespējas internetā - Luxuries.lv
2008-04-03 Sākas līdz šim vērienīgākā Red Bull X-Fighters moto frīstaila sezona
2008-04-03 Ar "Rimantu" balvu pasniegšanu atzīmē Platforma Records desmitgadi
2008-04-03 "R.E.M." atgriežas ar albumu "Accelerate"
2008-04-03 3. un 6.aprīlī bezmaksas Argentīnas tango nodarbības un paraugdemonstrējumi centrā "Heiankai", jauni kursi no 7.aprīļa!
2008-04-03 Izstādē "Dārzs. Flora 2008" Latvijas tēlnieki veidos Japānas dārzu
2008-04-03 Liepāja piedalīsies Baltijas pilsētu savienības tūrisma komisijas darba seminārā
2008-04-03 Paziņo svētku noformējuma Rīgā konkursa uzvarētājus
2008-04-03 Jūrmalas pilsētas dome izsludina konkursu "Jūrmalas labākais ēdināšanas uzņēmums 2008"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski