Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsētas dome izsludina konkursu "Jūrmalas labākais ēdināšanas uzņēmums 2008"

2008-04-03

Konkursam, kas tiek rīkots kā Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotā konkursa „Latvijas labākais tirgotājs 2008” 1.kārta, var pieteikties visi ēdināšanas uzņēmumi, kas darbojas Jūrmalas pilsētas teritorijā.

Konkursam pieteikušos uzņēmumus sarindos sešās specifikāciju grupās: restorāni; kafejnīcas, bāri; ēdnīcas, bistro, ātrās apkalpošanas restorāni, picērijas; ēdināšanas uzņēmumi, kas piedāvā dažādu tautu nacionālās virtuves, viesnīcu restorāni, bāri; izklaides iestādes (naktsklubi, diskotēkas).

Vērtēšanas komisijā darbosies ēdināšanas nozares speciālisti: restorāna „Vincents ”šefpavārs Mārtiņš Rītiņš un vīnzinis Raimonds Tomsons, Bulduru Dārzkopības vidusskolas ēdināšanas servisa pasniedzēja Lidija Komļakova, biedrības „Jūrmalas bārmeņu un restorānu darbinieku asociācijas” valdes priekšsēdētājs Jānis Samanovičs, Latvijas pavāru un konditoru apvienības valdes priekšsēdētāja Ieva Viesture un Sociālās integrācijas centra mācību ražošanas virtuves vadītāja Inga Asjukēviča, kā arī Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji.

Vērtēts tiks iestādes estētiskais noformējums, higiēna, apkalpošanas kultūra un, protams, ēdienu un dzērienu piedāvājums, to garša, daudzveidība, izvēles iespējas, dažādu gatavošanas tehnoloģiju piedāvājums un noformējums.

Visiem konkursa dalībniekiem būs iespēja piedalīties bezmaksas noslēguma seminārā ar pieredzējušu speciālistu piedalīšanos par jaunākajām attīstības tendencēm ēdināšanas servisa jomā pasaulē. Katras grupas uzvarētāji saņems Atzinības rakstus un balvas. Konkursa absolūtajam uzvarētājam (ar visaugstāko vidējo novērtējumu) būs dota iespēja piedalīties Latvijas tirgotāju asociācijas rīkotā konkursa „Latvijas labākais tirgotājs 2008” 2.kārtā, kā arī ievietot bezmaksas reklāmu lielākajā pilsētas tūrisma bukletā „Jūrmala 2008”, kā arī laikrakstā „Jūrmalas Ziņas”.
Informācija par konkursu, konkursa nolikums un pielikumi (dalībnieku anketa, pmeklētāju anketa) ir pieejami Jūrmalas pilsētas domes interneta mājas lapā www.jurmala.lv, kā arī Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centros Kauguros, Raiņa ielā 110 un Majoros, Jomas ielā 1/5, kā arī Jūrmalas pilsētas domes Ekonomikas un attīstības nodaļā 459.-460.kabinetos, tālr. 26310932 un 7093850 vai elektroniski ligita.mazina@jpd.gov.lv.

Konkursa dalībniekiem jāpiesakās līdz 2008.gada 17.aprīlim.

Savu vērtējumu aicināti izteikt arī ēdināšanas uzņēmumu apmeklētāji – jūrmalnieki un pilsētas viesi, aizpildot Apmeklētāju anketu, tādējādi nosakot Apmeklētāju simpātijas balvas ieguvēju - pēc apmeklētāju domām labāko uzņēmumu. Vienam apmeklētāju anketas aizpildītājam izlozes kārtībā tiks piešķirta balva.

Apmeklētāju anketas ir pieejamas Jūrmalas preses izdevumos, Jūrmalas pilsētas domes mājas lapā www.jurmala.lv, ēdināšanas uzņēmumos, kā arī pie Apmeklētāju apkalpošanas centru speciālistiem. Vērtēšana ilgs no 2008.gada 18.aprīļa līdz 2008.gada 2.jūnijam. Pēc aizpildīšanas anketas nododamas Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centros vai elektroniski ligita.mazina@jpd.gov.lv.

Pagājušā gada konkursa uzvarētāji restorānu grupā bija viesnīcas „Baltic Beach Hotel” restorāns „Caviar Club”, kafejnīcu konkurencē – Kafejnīca "Brown Sugar", nacionālās virtuves – „Sue's Asia”, savukārt apmeklētāju vislielākās simpātijas izpelnījās kafejnīca ”Pie Gabriēla” un kafejnīca „Kūriņš”. 

Pēdējās ziņas

2008-04-03 Jauns portāls un izklaides iespējas internetā - Luxuries.lv
2008-04-03 Sākas līdz šim vērienīgākā Red Bull X-Fighters moto frīstaila sezona
2008-04-03 Ar "Rimantu" balvu pasniegšanu atzīmē Platforma Records desmitgadi
2008-04-03 Viena pilsēta, divas valstis – Red Bull X-Border vieno Latviju un Igauniju
2008-04-03 "R.E.M." atgriežas ar albumu "Accelerate"
2008-04-03 3. un 6.aprīlī bezmaksas Argentīnas tango nodarbības un paraugdemonstrējumi centrā "Heiankai", jauni kursi no 7.aprīļa!
2008-04-03 Izstādē "Dārzs. Flora 2008" Latvijas tēlnieki veidos Japānas dārzu
2008-04-03 Liepāja piedalīsies Baltijas pilsētu savienības tūrisma komisijas darba seminārā
2008-04-03 Paziņo svētku noformējuma Rīgā konkursa uzvarētājus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski