Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tautas sporta sacensību sezona ir sākusies!

2008-04-01

Rīdzinieki! Rīt dosimies uz Biķernieku mežu un aiz tirdzniecības centra  Alfas rīt no plksten 16.00 līdz 19.30 tiks dots starts šīsvasaras Magnētam. Un vēl rīt starts tiks dots tautas sacensībām Tērvetē.

Orientēšanās sports ir veselīgākais sporta veids. Gan tādēļ, ka sportiskās aktivitātēs tiek veiktas mežā svaigā gaisā, gan tādēļ, ka skrienot pa mīkstu meža sūnu, netiek traumētas ceļa un gūžas locītavas, kā tas būtu, skrienot pa asfaltu. Vieglatlēts stadiona aplī nekad neapstājas, bet veterānam orientēšanās sportā ir laiks apstāties un papētīt karti, līdz ar to orientieristi parasti nepārslogo šķērssvītroto muskuli, ko mēs saucam par sirdi, bet to adekvāti trenē jebkurā vecumā. Svaigs gaiss un labas emocijas, ko sniedz atrašānās mežā, ir neatsverams palīgs mūsdienu stresa laikmetā. Orientēšanās sports apvieno fizisko un mentālo aktivitāti. Tādēļ orientēšanās sportā nonāk daudz sportistu, kas beiguši aktīvās sporta gaitas vieglatlētikā, slēpošanā, biatlonā, jo šiem cilvēkiem ir vajadzīgas kustības, azarts un laba pašsajūta, ko var dot tikai un vienīgi sports.

Kā ārsts es iesaku orientēšanās sportu visiem tiem, kuri beidz aktīvās sportista gaitas, neatkarīgi no sporta veida – basketbols, svarcelšana vai kamaniņu sports. Jebkuram sportistam ir mērena sirds hipertrofija, kas kā narkotikas prasa sportošanas turpinājumu. Vislabāk šādā situācijā nodarboties ar sporta veidu, kas ir veselīgs gan plaušām, gan locītavām.

Es iesaku orientēšanās sportu arī visiem hroniskiem slimniekiem, kam veselības stāvoklis pieļauj kustības. Orientēšanās notiek mežā, dalībniekam nav jāsatraucas par to, ka kāds cits redz viņa nespēku. Mēs ļoti daudz strādājam ar sirdsdarbības monitorēšanu, un varam palīdzēt noteikt optimālo slodzi. Orientēšanās sporta pamatnosacījums – katrs var sev atrast piemērotu vecuma un meistarības grupu.

Rīdzinieki! Atrodiet savā plauktā skrienamās kurpes un dodieties rīt uz Magnētu! Pieredzējuši treneri Jums visu parādīs, izstāstīs un palīdzēs iepazīt mūsu aizraujošo sporta veidu.    
 

Pēdējās ziņas

2008-04-01 Notiek Kurzemes tūrisma konference
2008-04-01 34. Cēsu novada mākslas izstāde
2008-04-01 Katru ceturtdienu "Colonnade club" Black RnB Night kopā ar
2008-04-01 No Rīgas uz Viļņu septiņi reisi dienā
2008-04-01 Tilts pāri Rīgas jūras līcim
2008-03-31 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija piedāvā Pirmizrādes Latvijā
2008-03-31 Mišela Rišāra de Lalandes operas Versaļas strūklakas koncertuzvedums
2008-03-31 Lidostā "Rīga" pilnībā pievienojas
2008-03-31 Lidostā "Rīga"mainīti taksometru pakalpojumu sniegšanas principi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski