Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Katru ceturtdienu "Colonnade club" Black RnB Night kopā ar

2008-04-01

Šonu daudzi pazīst kā profesionālu horeogrāfu, kuram pieder sava deju studija asociācijā ar Broadway deju studiju (New York), Dance Works deju studiju, kā arī Pineapple deju studiju (London). Viņš pats ir arī viens no labākajiem horeogrāfiem slavenajā „Mark Summers” deju aģentūrā, kura strādā ar tādām zvaigznēm kā George Michael, Madona, Janet Jackson, Sugababes, Nike Dance u.c.
Šons mīlestību pret mūziku spēj izrādīt ne tikai dejā, bet arī darbojoties kā lielisks DJ. Viņš ir apceļojis pasauli un spēlējis dažādos klubos Vācijā, Francijā, Anglijā u.c. Lai gan viņš ir dzimis un audzis Nigērijā – Abudžā un Ibadanā, par savām mājām pašlaik uzskata Latviju. „Es Vācijā satiku meiteni no Latvijas un viņa mani uzaicināja atbraukt ciemos. Man uzreiz te ļoti iepatikās un es nolēmu palikt. Man patīk Latvijas daba, ēdiens, cilvēki, kā arī tas, ka šeit ir četri gadalaiki. Latvijā es dzīvoju jau 8 gadus un te tagad ir manas mājas,” stāsta Šons.
Turpmāk katru ceturtdienu Šons izklaidēs visus RnB mūzikas cienītājus klubā „Colonnade Club”. Visi, kuriem patīk izbaudīt trakulīgas un enerģijas piesātinātas dejas kopā ar draugiem, ir laipni aicināti ceturtdienās uz Black RnB Night kopā ar Šonu.
"Colonnade Club" ir jaunas izklaides iespējas nakts dzīves cienītājiem pašā Rīgas centrā - Dzirnavu ielā 57 (blakus viesnīcai "Reval Hotel Latvia"). Katram ir iespēja savu dejotprasmi parādīt uz šim nolūkam speciāli izveidotas stikla grīdas. Tajā pašā laikā šis klubs ir vieta, kur neviena netraucēti variet tikties ar saviem biznesa partneriem un pārrunāt turpmākos sadarbības plānus, vai romantiskā divvientulībā pavadīt vakaru kopā ar mīļoto cilvēku. Sagurušiem nakts dzīves baudītājiem būs iespēja atlaisties īpaši ērtos dīvānos un baudīt prasmīgu bārmeņu sagatavotus izsmalcinātus kokteiļus. Lieliska mūzika, gaismu saspēle un atmosfēra neliks nevienam vilties. Klubā tiks rīkoti arī tematiskie pasākumi, kā arī uzstāsies dažādi mākslinieki - gan pašmāju, gan arī ārzemju. Klubs izvietots divos stāvos. Meitenēm ieeja par brīvu. Blakus klubam iespējams ērti novietot auto. Ieeja no 18 gadiem.


 

Pēdējās ziņas

2008-04-01 Notiek Kurzemes tūrisma konference
2008-04-01 Tautas sporta sacensību sezona ir sākusies!
2008-04-01 34. Cēsu novada mākslas izstāde
2008-04-01 No Rīgas uz Viļņu septiņi reisi dienā
2008-04-01 Tilts pāri Rīgas jūras līcim
2008-03-31 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija piedāvā Pirmizrādes Latvijā
2008-03-31 Mišela Rišāra de Lalandes operas Versaļas strūklakas koncertuzvedums
2008-03-31 Lidostā "Rīga" pilnībā pievienojas
2008-03-31 Lidostā "Rīga"mainīti taksometru pakalpojumu sniegšanas principi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski