Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Gaida jauniešu idejas Vidzemes reģiona tūrisma veicināšanai

2008-03-31

Veiksmīgākās idejas autoram konkursa noslēguma pasākumā, kas plānots šā gada maijā, Kušķis pasniegs mācību procesā noderīgu un vērtīgu balvu - pasaulē plānāko klēpjdatoru "Apple MacBook Air".

Konkursā aicināti piedalīties vidusskolu, arodskolu un mākslas skolu audzēkņi, kuri var piedāvāt spilgtas un radošas idejas Vidzemes atpazīstamības veicināšanai Eiropā un pasaulē.

"Eiropas tūrisma politika izšķirošu nozīmi piešķir reģioniem. Eiropa nav tikai Parīze vai Roma. Vidzeme ir nozīmīga Latvijas daļa un unikāla arī Eiropas kontekstā. Ja jaunieši domā tāpat un ir īsti sava reģiona patrioti, tad aicinu viņus dalīties domās par to, kā piesaistīt Eiropas tūristus un prezentēt savu reģionu," saka Kušķis.

Arī Vidzemes augstskola, kas piedalās ideju konkursa organizēšanā, cer, ka konkursanti piedāvās inovatīvas idejas, kuru īstenošana radīs iespēju veidot Vidzemes tēlu plašākā mērogā un piesaistīt tūristus no dažādām valstīm un reģioniem. Konkursa dalībniekiem tā gaitā būs arī iespēja iepazīties ar augstskolas vidi un piedalīties diskusijā par tūrisma nākotnes vīziju Latvijā un Vidzemē.

Iesniegtos darbus vērtēs divās kārtās. Līdz 7.maijam tiks pieņemti konkursa darbi, no kuriem vispirms izvēlēsies radošākās, spilgtākās un interesantākās idejas. Maija otrajā pusē autori tos prezentēs žūrijai. Vērtēšanā piedalīsies pārstāvji no visām konkursa norisē iesaistītajām institūcijām.

Konkursa apbalvošanas pasākums notiks 23.maijā Vidzemes augstskolas telpās, un līdzās konkursa organizatoru piešķirtajai galvenajai balvai - klēpjdatoram - desmit interesantāko ideju autori gūs iespēju šā gada jūnijā vai septembrī viesoties Briselē, Eiropas Parlamenta mītnē, un klātienē iepazīties ar šīs un citu Eiropas Savienības institūciju darbību.

Konkursa "Vidzemes suvenīrs Eiropai" nolikums atrodams Vidzemes augstskolas un Eiropas Parlamenta deputāta Kušķa mājaslapās - "www.va.lv" un "www.kuskis.lv", kā arī konkursa sadarbības partneru - Tūrisma attīstības valsts aģentūras un Vidzemes Tūrisma asociācijas - mājaslapās internetā.

 

Pēdējās ziņas

2008-03-31 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija piedāvā Pirmizrādes Latvijā
2008-03-31 Mišela Rišāra de Lalandes operas Versaļas strūklakas koncertuzvedums
2008-03-31 Lidostā "Rīga" pilnībā pievienojas
2008-03-31 Lidostā "Rīga"mainīti taksometru pakalpojumu sniegšanas principi
2008-03-31 Preses konference Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā
2008-03-31 Atcelta personu robežkontrole uz
2008-03-31 Rīgas Retro tramvajs vasarā kursēs arī uz Mežaparku
2008-03-31 1.aprīlī Minhauzena muzejā joki mīsies ar piena dzeršanas kaujām
2008-03-31 Par iebraukšanu Palangā būs jāmaksā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski