Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Slēpošanas trases Lieldienu brīvdienās apmeklē liels skaits ziemas aktīvā sporta cienītāju

2008-03-25

Aptaujāto slēpošanas trašu pārstāvji atzina, ka trases darbosies visu nedēļu, taču pēc darbība atkarīga no laika apstākļiem. Ja saglabāsies ziemai raksturīgi laika apstākļi, trases strādās arī ilgāk.

Šodien Žagarkalnā novērots liels skaits cilvēku, kas Otrās Lieldienas vēlas pavadīt aktīvi sportojot, aģentūru LETA informēja "Žakarkalna" administrācijā.

"Žagarkalnā" ar trim pacēlājiem atvērta gan "Cīruļkalna", gan "Žagarkalna" trase un "Audi bērnu parciņš" ar virves pacēlāju. Uz "Žagarkalna" ir arī uzlikti divi slaidi - "flat box" un "kink box", kā arī viens tramplīns snovbordistiem.

Neskatoties uz to, ka ir uzsnigusi dabīgā sniega kārta, "Žagarkalns" gan uz "Cīruļkalna", gan "Žagarkalna" treses uzpūtis arī mākslīgo sniegu.

Salīdzinot ar vakardienu šodien daudz vairāk slēpot gribētāju apmeklē arī Siguldas tuvumā esošo "Kordes trasi", kur gan no divām pieejamajām trasēm darbojas tikai viena - "Mazais kalns".

"Kordes trases" pārstāvji aģentūru LETA informēja, ka visaktīvākie slēpotāji esot bērni, jo lielos ziemas prieku baudītājus vairāk interesē lielie kalni. "Ņemot vērā to, ka slēpot gribētāju skaits, iestājoties pavasarim, tomēr ir sarucis, "Lielais kalns" visticamāk ar sniegu netiks atjaunots," sacīja "Kordes trases" pārstāvji.

Arī Valmieras tuvumā esošajā slēpošanas centrā "Baiļi" slēpošanas trasi izmanto ne tikai bērnu aktīvās atpūtas nometnes dalībnieki, bet arī citi slēpotāji. "Baiļos" šobrīd darbojas tikai viena slēpošanas trase.

Tukuma rajonā "Milzkalnā" sasnidzis gan dabīgais sniegs, gan arī sapūsts mākslīgais, līdz ar to arī šajā kalnā ir labvēlīgi laika apstākļi slēpotājiem. "Milzkalna" pārstāvji aģentūrai LETA atzina, ka šodien "Milzkalnā" ir ļoti daudz apmeklētāji un liela daļa no tiem ir atbraukuši no Lietuvas.

"Milzkalnā" darbojas gan iesācēju kalniņš, gan divas lielās trases.

Slēpot iespējams arī Tukuma rajonā "Jēkaba gravā", Gaiziņā Madonas rajonā un "Lido" kalnā.
 

Pēdējās ziņas

2008-03-25 Lidostai "Rīga" pērn otrs lielākais pasažieru pieaugums starp Eiropas lidostām
2008-03-25 Iznācis Snoop Dogg albums "Ego Trippin"
2008-03-25 airBaltic pabeidz e-biļešu ieviešanu
2008-03-25 Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālais teātris RīBēJa MuTe ielūdz uz preses konferenci!
2008-03-25 Jūrmalā svinēs "Putnu dienas 2008"
2008-03-25 Mainīta kārtība vīzu pieteikumu izskatīšanai Lielbritānijas vēstniecībā Rīgā
2008-03-25 Rīgas pašvaldība iedzīvotājus šogad iepriecinās ar desmit strūklakām
2008-03-25 Slēpošanas trases šoziem visvairāk apmeklētas gada sākumā
2008-03-25 Cēsu rajona "Rakšu" saimniecībā iespējams apskatīt divus divkupru kamieļus

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski