Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Tūristus no Ķīnas varēs uzņemt 26 Latvijas tūrisma uzņēmumi

2008-03-20

EM reizi pusgadā sagatavo un iesniedz Ķīnas Nacionālajai tūrisma administrācijai atjaunotu sarakstu ar Latvijas ienākošā tūrisma komersantiem, kuri apliecinājuši šādu vēlmi.

Urpena norādīja, sarakstā var tikt iekļautas tūrisma aģentūras, kas reģistrējušās Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) datubāzē saskaņā ar Ministru kabineta (MK) noteikumiem par tūrisma pakalpojumu sniedzēju datubāzi un ir reģistrējušas klienta iemaksātās naudas drošības garantiju apliecinošu dokumentu TAVA saskaņā ar MK noteikumiem par kompleksa tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un īstenošanas kārtību, klientam sniedzamo informāciju un kompleksā tūrisma pakalpojuma sniedzēja un klienta tiesībām un pienākumiem.

Datubāzē reģistrējušās un ķīniešus varēs uzņemt SIA "Aģentūra dabas draugi", SIA "Airtour.lv", SIA "Averoja", SIA "Bauskas tūrists", SIA "Ceļojumu birojs Express Travel", SIA "Domina Travel Latvia", SIA "Allkor", SIA "Amida TA", SIA "Amritas avots", SIA "Darina Tour", SIA "Digitours", SIA "Eiropas ceļojumu centrs", SIA "Indi", SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis", SIA "Jēkaba aģentūra", SIA "Latvia Tours", SIA "Livonia Travel", SIA "Ozolciems tūre", SIA "Relaks tūre", SIA "Remaco", SIA "Travel time", SIA "Skaisto skatu aģentūra", SIA "Ventozo Tour" un SIA "You run".

Kā ziņots, 2004.gada 12.februārī tika parakstīts saprašanās memorands starp Ķīnas Nacionālo tūrisma administrāciju un Eiropas Kopienu par vīzu un saistītiem jautājumiem attiecībā uz tūristu grupām no Ķīnas - ADS (Approved Destination Status) līgums.

Saskaņā ar Ķīnas izejošā tūrisma politiku vietējie tūrisma operatori drīkst veidot grupu braucienus tikai uz tām valstīm, ar kurām ir noslēgts šāds līgums. Kopš Latvijas pievienošanās Šengenas zonai pagājušā gada 21.decembrī šis līgums ir kļuvis pilnībā piemērojams arī Latvijai.

Saskaņā ar līgumam klāt pievienoto deklarāciju par ieviešanas jautājumiem visas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis tiek lūgtas nosūtīt Ķīnas Nacionālajai tūrisma administrācijai sarakstu ar ienākošā tūrisma aģentūrām un tūrisma operatoriem, kuri darbojas saskaņā ar attiecīgās valsts normatīvajiem aktiem.

Saraksts ir indikatīvs, un to izmanto Ķīnas tūrisma aģentūras, meklējot sadarbības partnerus ES dalībvalstīs. 

Pēdējās ziņas

2008-03-20 Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālais teātris RīBēJa MuTe ielūdz uz preses konferenci!
2008-03-20 Noslēdzies konkurss par ielu tirdzniecības vietām
2008-03-20 Rīgas 4.mūzikas skolai jauns Steinway koncertflīģelis
2008-03-20 Vilciens uz Valgu sāks kursēt aprīļa otrajā pusē
2008-03-20 Pagājušā gada pēdējā ceturksnī par 12% pieaudzis apkalpoto cilvēku skaits viesnīcās un tūristu mītnēs
2008-03-19 Pieminam Komunistiskā genocīda upurus
2008-03-19 Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai: Robežsargi viltīgi apiet
2008-03-19 Četru gadu laikā plāno dubultot Bratislavas lidostas jaudu
2008-03-19 "airBaltic" paaugstina biļešu cenas degvielas kāpuma dēļ

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski