Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspilī apmācīs un sertificēs gidus

2008-03-18

Apmācību beigās kursu dalībnieki iegūs Ventspils gida sertifikātu, ko svinīgi izsniegs ikgadējā Ventspils tūrisma konferencē šī gada aprīļa beigās.

Sertifikāts būs derīgs trīs gadus - līdz 2011.gada 11.maijam. Īpaši uz kursiem tiek aicināti gidi, kas ekskursijas varētu vadīt svešvalodās, tostarp arī lietuviešu un igauņu valodā.

Programmā paredzēts lekciju kurss par Ventspils pilsētas vēsturi un tās iedzīvotājiem, to vadīs vēsturniece Ingrīda Štrumfa. Lektoru vidū būs arī Inese Roze, praktizējoša gide un viena no galvenajām speciālistēm šajā jomā Latvijā.

Ventspils pašvaldības iestādes "Komunālās pārvalde" speciālisti informēs kursu dalībniekus par jaunumiem pilsētvides veidošanā, bet par Ventspils pašvaldības darbu un pilsētas attīstības plāniem gidiem tiks piedāvātas lekcijas, kuras vadīs Ventspils pilsētas domes vadošie speciālisti.

Ventspils Brīvostas speciālisti pastāstīs par Ventspils ostas attīstību, brīvostas teritorijā strādājošajiem jaunajiem uzņēmumiem.

Kursu dalībnieki piedalīsies vairākās mācību ekskursijās pa tādiem Ventspils sporta un tūrisma objektiem kā Amatu māja, Piedzīvojumu parks u.c.

Paredzēts apmeklēt arī Ventspils ostas kapteiņu dienestu, kā arī kopā ar Ventspils domes galvenās arhitektes vietnieci vēsturiskās pilsētvides jautājumos Ingu Apmani izstaigāt Ostgalu, Jaunpilsētu un Vecpilsētu, lai uzzinātu par raksturīgākajiem arhitektūras stiliem Ventspilī.

2002.gadā Ventspils pilsētas dome rīkoja pirmos šādus gidu apmācības kursus, pēc kuru beigšanas 37 Ventspils gidi ieguva gida apliecību un veiksmīgi vadīja ekskursijas pa Ventspils tūrisma objektiem.

2004.gadā Ventspils gidu kursi notika atkārtoti.

Tika atestēti 63 gidi. Divi gidi ieguva tiesības vadīt ekskursijas igauņu valodā, pa vienam lietuviešu un poļu valodā, 11 - angļu, bet četri - vācu valodā.

 

Pēdējās ziņas

2008-03-18 R.Munkevics tiksies ar KIMO International sekretāru
2008-03-18 Piedalies Liepājas 2008.gada fotokonkursā!
2008-03-18 IUB aizliedz slēgt līgumu par taksometru pakalpojumu sniegšanu Rīgas lidostā
2008-03-18 Austrijas Alpos ar helikopteru izglābj snovbordistu no Latvijas
2008-03-18 Atbalstīs valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļu atjaunošanu un pielāgošanu tūristu piesaistei
2008-03-18 Izveidoti jauni suvenīri ar Valmieras simboliku
2008-03-18 Ar jautrām rotaļām svinēs Lieldienas Gulbenes rajona atpūtas parkā "Lācītes"
2008-03-17 Rīdzinieku vairākums atbalsta privāto graustu atsavināšanu
2008-03-17 Borisa Bermana solokoncerts Latvijas Mūzikas akadēmijā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski