Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pašvaldība izvērtējusi 16. martā pieteiktos pasākumus

2008-03-07

Komisijai nav iebildumu pret biedrības „Daugavas vanagi Latvijā” plānoto gājienu no Doma baznīcas līdz Brīvības piemineklim, kurš paredzēts no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00. Pēc pasākuma organizatoru teiktā, gājienā piedalīšoties arī citas  līdzīgas ievirzes organizācijas, neizmantojot likumā aizliegtu simboliku.

Biedrībai „Latvijas antifašistiskā komiteja”, kura vēlējās rīkot gājienu no Rātslaukuma līdz Brīvības piemineklim neilgi pirms minētā „Daugavas vanagu” pasākuma, tiks nosūtīts administratīvais akts ar aizliegumu rīkot pasākumu. Komisija ņēma vērā drošības struktūru rekomendāciju aizliegt minēto gājienu, jo tas varot radīt draudus sabiedriskajai drošībai. Biedrības pārstāvjus, likuma noteiktā kārtībā, komisija aicināja izvēlēties citu gājiena laiku vai vietu, no kā organizatori kategoriski atteicās un atklāti atzina, ka pasākums plānots kā atbildes reakcija uz „Daugavas vanagu” gājienu.

Arī Jurijam Kotovam netiks ļauts organizēt gājienu uz Brīvības pieminekli, jo pašvaldība saņēmusi informāciju par viņa administratīvo sodāmību, kas liedz J. Kotovam noteiktā laika periodā būt par sapulces, gājiena vai piketa organizatoru. Līdzīgas rakstura pretenzijas komisijai bija pret Igoru Šiškinu, kurš vēlējās organizēt sapulci pie Okupācijas muzeja. Pārrunu rezultātā I. Šiškins piekrita atsaukt savu paziņojumu un pievienoties minētajam gājienam no Doma baznīcas.

Komisijas vadītājs, pilsētas izpilddirektors Andris Grīnbergs ir pārliecināts, ka drošības struktūras 16. martā tiks galā ar saviem pienākumiem un kārtība tiks nodrošināta: ”Situāciju nevajag dramatizēt, taču aicinu iedzīvotājus atturēties no jebkādām provokatīvām darbībām vai tādu atbalstīšanas.”
 

Pēdējās ziņas

2008-03-07 "Autobuss debesīs" piedāvā Antihitu koncertu
2008-03-07 airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Norčepingu
2008-03-07 Laikraksts: Vērtīgu valsts īpašumu Rīgas centrā iznomās par tirgum neatbilstošu cenu
2008-03-07 Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu konkursā visplašāk pārstāvēta Vidzeme un Kurzeme
2008-03-07 Tallinas lidosta nav ievērojusi nakts alkohola tirgošanas ierobežojumus
2008-03-07 Klaipēdā atrastu karalaika lādiņu dēļ otro dienu traucēta prāmju satiksme
2008-03-07 Globālās tūrisma nozares apgrozījums šogad varētu sasniegt astoņus triljonus dolāru
2008-03-06 Pasaulslavenais baroka trompetists Frīdemans Immers Rīgā
2008-03-06 Starptautiskajā Dmitrija

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski